Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz ntomka #30522 üzenetére

    igen, pontosan ezt hiányolom, hogy lehessen már választani. amióta awn van fent, teljességgel feleslegesnek érzem, hogy háttérbe tegye, mert ha azt szeretném, akkor egyszerűen a "minimize" gombra nyomok, és kész. illetve az is igen bosszant, hogy nincs benne stop gomb, csak pause. persze gyorsgombbal lehet stop funkciót is aktiválni benne, nade mégis, annyira fájt volna odatenni egy gombot? amúgy is még egy kilométer hely van jobbra a többi gomb mellett...
    de ha már kilépés, háttérbetevés, akkor lehetne következetes a dolog (gyorsgomb). böngészőben ctrl+w a tab és ablak bezárása. empathy-ban szintén. akkor vagy legyen már itt is ctrl+w, vagy a többiben legyen ctrl+q, ahogy a rhythmbox-ban...

    én sem igazán szeretem amúgy, bár meglepően megszokható az egyszerű designja, de tele van hibával, és alig fejlődik (külsőleg látható dolgokban). viszont egyszerűen nem találok mást helyette. régebben egy ideig songbird-öt használtam, de az dög lassú, és ráadásul le is álltak a hivatalos linux fejlesztéssel, így néha ilyen instabil portokat majd talán összehoz valaki, de azért az mégsem az igazi, miközben a win verzió meg elhúz fejlődésben. a banshee jó lenne, de nem tud dalszövegeket (régebben tudott, aztán valahogy eltűnt belőle az a plugin), illetve marhára idegesítő, hogy kiakasztja a procimat dalváltásnál, és jobban felmelegíti, mint a videó kódolás vagy folyamatos flash lejátszás. az exaile felépítése nem tetszik, ráadásul még egyetlen verziója sem volt képes stabilan futni nálam soha. az amarok Qt-s cucc, a többi meg tudásban nem nagyon van sehol az ilyen jellegű lejátszók közt (listen, quod-libet...).

Aktív témák