Hirdetés

Aktív témák

  • Bobby G.

    senior tag

    Üdv! Eddigi pályafutásom során csak Wint használtam. Kezdtem a 95-el, aztán megjelenési sorrendben volt minden a gépemen. Most a Vista ül rajta, de nincs nagy kedvem megvenni, a 4-ik próba határidő pedig hamarosan lejár, szóval törölnöm kell. Volt próbálkozásom a Linux világába is még régebben, de nem igazán jöttek be, így 1-2 nap után törlésre kerültek. Most újra azon vagyok, hogy kipróbáljam az új oprendszereket, hátha mégis bejön, főként, hogy most nincs nagy kedvem gépbővítésre sem, és a Vista feszt visít, hogy ezt-azt nem ismer fel...:( . Az Ubuntut néztem ki. Egész tetszetősnek tűnik, de lenne 1-2 kérdésem. Amit használok napi rendszerességgel a gépen, az: Word, PS, Corel, Video és Hangvágó-szerkesztő programok, internet, MSN, Fájlcserélő programok, és néha játék. Ezekre van-e lehetőség-alternatíva a rendszer alatt? Ugye már megy magyarul is az oprendszer? (Utolsó infóm az, hogy angol) VAlamint kérdésem még, hogy a particiókat nem szedi-e szét? Vayg mentsek inkább mindent a másik vinyóra?

    JA.. Ezt nem lehet telepítés nélkül kipróbálni? Régebbi rendszereknél volt...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák