Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deMarco

    tag

    A64-eseknél már próbálkoztam megpróbálom itt is:

    Sziasztok! Az aláírban szereplő konfig tuningnál elakadtam. C&Q-t bekapcsoltam, FSB270-nél ha leterhelem, kb 5-10 mp elérnie a 85°C lekapcsolási hőfokot. Alaplapon nem találtam olyan beállítást, ahol megadhatnám a max feszt. Be lehet ezt állítani valahogy? vagy használjak rmclockot? Vajon egy ilyen brisbane hány mhz-t bír normális keretek közt? (nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez, hanem átlag a 4000+-osok, hiszen láttam már 4200+-ost 3200-on menni, de tudom, hogy ez nem alap semmihez, viszont ha menne, akkor kb milyen fesz adjak neki? /most 1,45-öt kap a 2843MHz-hez, ha kikapcsolom a C&Q-t/)
    Még egy kérdés. Valamivel lehet állítani futásidőben a memőriaosztót? (csak mert ehhez a sebességhetz ugye vissza kellett vennem 667-re, és így megy 800-on, de 533-mon nem szeretném indítani a gépet, hogy ha tuningra váltok, akkor jó legyen, ha tovább húzom a procit /vagy a 800-as apacer bírni fogja még a proci végéig? végülis teszt erejéig ment már 1100 körül is minden hűtés nélkül/) sajnos sem a guru, sem az ntune nem tudja, vagy csak nem vettem észre, vagy ez csak biosból megy?

    Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

Új hozzászólás Aktív témák