Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blizzard0129

    csendes tag

    sziasztok,nem régen vettem egy új configot ami a következő:
    Gigabyte P35-S3G
    core2duo E7200
    kingmax KLED48F-A8Ki5 1066mhz, 5-5-5-18 időzítéseken megy.
    coolink silent power 450W táp többi azt hiszem nem érdekes tuning szempontjából.
    először is olyan kérdésem lenne,hogy a driver cd-n van az a easy tune5 nevű progi,amibe ha belépek egy olyan választási lehetőség van hogy: performance enchance: itt 3 lehetőséget ajánl fel: standard-turbo-extreme... tudnátok segíteni hogy ez végülis mit állít?
    mert rányomtam a turbora,és memória olvasásban everestben elég sokta dobott,én a memória időzítésekre gondolok,hogy azzal szórakozik,de nem vagyok biztos benne,valamint extreme-re nem merem állítani,mert nem tom hogy ahhoz már kéne-e memória hűtés vagy valami... :) lécci segítsetek.

    a másik kérdésem,hogy ez a proci (E7200) alapból 2,53 GHZ-n megy, 1.10-1.15 feszültségen.azt szeretném megkérdezni,hogy ha pl 3,5GHZ-ra akarnám felhúzni,akkor mennyit kéne húznom a feszültségen,és hogy ez mennyire "egészséges" a procinak :D
    ja és még egy olyan kérdés,hogy anno a 2800mhz-s P4 procimat úgy sikerült felhúzni 3500-ra hogy a memóriát ami 400mhz-s volt,visszahúztam 266ra,és mivel húztam az fsb-t a húzást követően újra 400-on ment.akkor ezt is úgy kéne húznom hogy visszahúzom 1066ról 800ra aztán fel a proci órajelét,és addig menjek el,míg 1066on mennek a ramok?olvasgattam amúgy a 7200al kapcsolatban,hogy 3,2GHZ-ig feszemelés nélkül gyárihűtővel simán lehet húzni,még 1 kérdés,hogy észrevehető-e hogy a proci 3,2GHZen megy,vagy 3,5GHZ-en játékokban? mert többnyire csak jáccok.
    huhh lehet kicsit érthetetlenre meg hosszúra sikerült,de remélem valaki megszán :DD

Új hozzászólás Aktív témák