Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fundey

    tag

    válasz zalman90 #13712 üzenetére

    Gyárilag asszem 333Mhz az FSB,nah de XP alól kifrissítettem a Biost(legújabb),majd felakartam tenni egy WIN7 64bit Ultimate-t,de nemvolt jó a CD,igy feltettem egy WIN7 32bitet...
    Gép bekapcs->biosba be->és 2Ghz/mag on van,hogy miért foggalmam sincs...
    Erröl kis segitséggel,de gondoskodtam róla hogy ne igy legyen,igy a szorzót Autó-ról levettem,majd beállítottam egy 9x -es szorzót + az FSB-t feltornáztam 400Mhz-ra(feszhez nem piszkáltam),majd ki a Biosból és be a Windowsba,bejött a Win7 32bit,majd letöltöttem a 10.1-es Catalyst(eredeti oldalról)...
    Feltettem,majd elinditottam és a 4870x2-nek ugyan ugy nincs olyan menüpontja,mint eddig az XP-n NEM úgy mint ahogy neked ezen a képen...
    Mi lehet a problem? :F :o
    Talán lekéne szednem vmi + olyan drivert az X2-höz,ami által lekezelt lesz mind a 2GPU vagy igyis levan kezelve mind2 GPU attól hogy nincs olyan CF menüpont, netán csak az 1-ik GPU-m megy(a kártya eleje felőli GPU meleg,még a hátulja felöli langyos)?
    Visszatérve,tát leszedtem a CPU-Z -t is,majd elinditottam és voálá...3.6Ghz/mag-on ment a proci...
    Natát akkor még igy utólag arra kellene nekem segitség hogy mitévő legyek ezzel a 4870x2-es gondal(most akkor működik mind2 GPU,avagy csak az egyik)?
    Kb mennyi fesszel tudnám egy 3Dmark erejéig üzemeltetni a procit 4.25 avagy 4.5Ghz-n/milyen beálítással?
    Illetve mindegy e az hogy az XP-ról frissitettem ki a biost avagy csináljam + újra most Win7-el... :F
    Jah és hogy kell használni a memtest progit/mire való? :F :DDD
    Jövök nemsoká egy 3Dmark06 és egy Vantage eredménnyel,majd kielemezhetjük hogy jó pont e/ezekből a pontokból ítélve működik e mind a kettő GPU,illetve mind a 4 magja a procinak...

    *Referenciám->http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?sfor_all=Fundey||Sony Vivaz eladó/cserélhető->PS3,Xbox,Laptop,PC!!!*

Új hozzászólás Aktív témák