Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz proradeon #22619 üzenetére

    de ez nem feltétlenül egy rossz taktika, 60 év fölött a többi oltásnál sem tuti a dolog, ők (az idősek) kaptak leghamarabb, szóval mire jön a harmadik, simán lehet, hogy jelentős részüknél amúgy is kéne. ezen felül most már kukába mennek a pfizerek, annyira nem kell a többi a maradék, oltatlan, óriási megfejtésben lévő honfitársainknak.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz proradeon #22619 üzenetére

    Mivel a teszteles is penzbe kerul, es ahogy irod, hogy ki ne deruljon, inkabb adnak mindenkinek. Sot konnyen lehet hogy ugy talaljak majd mint ami standard eljaras, tehat nem azert adjak, mert a elozo nem hatott, hanem mert ez ismetlo oltas. Meg abban se vagyok biztos, hogy nem-e ugyanazt akarjak beadni harmadszor is. A Sino nagyon jo biznisz volt valakiknek es arrol nem biztos hogy le akarnak mondani. Mondjuk nekik mar az is eleg ha csak megrendelik, aztan ha nem keri senki, odaadjak kubanak vagy eszak-koreanak... szoval valami haveri kormanynak. Nekik a vasarlasban van a penz, nem a beadasaban.

    Az AZ-t kapott vedettseghianyosok meg megszivtak, foleg aki mar 3 honapra kapta a masodikat, mert ok a negyedik hullam kozepen vagy vegen kaphatjak meg ugy hogy kvazi vedtelenek. Szerintem a Roman pfizer jobb opcio nekunk.

    Amugy azt is el tudom kepzelni, hogy ez az egesz benazas szandekos a kormany reszerol, hogy a valasztasokig fennmaradjon a jarvany gumicsontnak. Ha kotelezove tennek az oltast, tul hamar eltunne, csillapodna a jarvany. Ez nekik ugyanolyan gumicsont, mint harcolni az EU-val valami kurvafontos mondvacsinalt dolog miatt.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák