Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seredy

    tag

    sziasztok, elég mérges és dühös vagyok, biztos ez mondatja velem. Nagyanyám 80 évesen belehalt a covidba, múlt pénteken vitték be a kórházba, reggel telefonáltak, hogy elment. A kórháznak nem kellett volna hamarabb szólnia, hogy az állapota alapján napokon belül meghalhat? Nem lehetne a hozzátartozóknak elbúcsúzni? Nem hiszem el, hogy előző nap nem látták már az eredményein, hogy hamarosan eltávozhat. Baromi dühös vagyok emiatt. Amiatt is, amilyen bánásmódban részesült, és amennyire nem működött a tájékoztatás (volt nap, hogy el se lehetett érni a kórházat, nem vette fel az osztály a telefont, semmit se tudtunk). Egy-egy nővér iszonyatosan bunkó és alpári stílusban beszélt. Én értem, hogy az egészségügy nullán van, de könyörgöm, ha valaki nem akarja / tudja végezni a munkáját, takarodjon a kórházból. El se tudom képzelni, hogy ha valaki egy telefonbeszélgetés során ilyen, hogy viselkedik a betegekkel. Megbántani senkit se akarok, a harag mondatja ezt velem, de muszáj volt kiadnom legalább itt.

Új hozzászólás Aktív témák