Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz vargalex #60548 üzenetére

    Bocs, igen, 2 helyen is elirtam :
    ...
    - ha a 1. gepen toltok valamit fullon, akkor a feltoltes leesik 1500 KiB/s kore
    ...
    - ha a 2. gepen toltok valamit fullon (a feltoltesi sebesseg be van korlatozva) (az 1. csak feltolt), akkor a feltoltes leesik 1100 KiB/s kore

    "ha megy a letöltés az elvisz valamennyi feltöltési sebességet is. Így a (tapasztalt) feltöltési sebesség csökkenése teljesen normális."
    De ilyen mertekben???
    Nincs valamilyen halozati parancs, amivel szimulalni lehetne a routeren atmeno forgalmat ketiranyban? (pl. iperf)

    (#60544) kenand: "Nem túl erős a rooter. Torrent masinának letöltésre nagyon gyatra"
    Felreertetted, nem a router tolt, hanem a rakotott laptopok. (Lehet, hogy en irtam rosszul :) )

    (#60547) Intruder2k5:
    az nem ADSL, hanem VDSL : aha, hat nem tudom, mert itt broadband, fibre, stb nevet adnak neki. A lenyeg, hogy PPPoE-n keresztul csatlakozunk, igy az MTU-t a tuzfalban allitja a router.

    "én első körben kikötném azt a routert egy próba erejéig, és tesztelném direktben a modemről, kábellel, PC-vel"
    No, ezt akartam elkerulni :) (nem csak en hasznalom az eszkozt, igy macera a kivonasa.) Majd a hetvegen talan lesz ra alkalom, ha addig nem jutok semmire.

    Koszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák