Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz Headless #60370 üzenetére

    Nekem gyárival nagyon lassú (5-6Mb/sec volt) PC-ről indítva a másolás NTFS-sel, Suste-féle OpenWrt alatt nyertem 1-2Mb/sec-et. A további sebesség-növekedést pedig ext4 hozta meg.
    Elvileg van app a Win alá is, ami feltesz ext kezelő driver-t, és rendszerindításnál automatikus indítást engedve onnantól elérhetők az ext partíciók, de Win10 alatt nem tudtam beüzemelni, pedig amikor fájlrendszert váltottam, kényelmesebb lett volna a másolgatások miatt.
    Örülj ha 500 kbyte/s-et elérsz transmissionnal és ntfs vinyóval
    Na igen, a torrent biztosan nem lesz gyors a kevés RAM miatt, bár nem gondoltam volna, hogy NTFS-sel ennyire lassú :F Akkor még jó, hogy váltottam ext-re, itt azért 3-4Mb/s között elvan :D
    (PC-n is szokott futni a torrent, ha valami gyorsan kell, vagy sok kell egyszerre. Az új net előfizetés mellett most először utóbbi eset állt fent, és azzal küzdöttem, hogy 16Mb/sec felett ne legyen disk overload. Cache max-ra húzás után már felment 18-ig, de végső megoldásként SSD-nyíró megoldást kellett választanom: oda megy a letöltés, majd átmozgatás winyóra (5200RPM notebook). Ezt csak azért említettem meg, mert pont az általatok beszélt 200-as Digi alatt futottam bele).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák