Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz gabipaci #4614 üzenetére

    Szia!

    Nem tudom, lehet, hogy én még mindig nem értettem tisztán a helyzetet, de ha úgy van ahogy én elképzelem, akkor sok reményt ne fűzz a slpitter-hez se. Arról volt szó, hogy neked a másik routered olyan, hogy egybe van építve az adsl modemmel. Ez olyan cucc lehet, mint az ASUS WL-600, tehát a WAN csati helyett egy telefoncsatlakozó van rajta, ezért nem tudod kiiktatni, mert ez végzi a betárcsázást. Jól értem?

    Ha nem, akkor vedd úgy, hogy meg se szólaltam... :)

    De ha igen, akkor tartom magam ahhoz, hogy a splitter nem fog segíteni rajtad, ugyanis az nem fogja egy modem feladatát elvégezni, tehát nem fog tárcsázni. Ugyanúgy nem fog a TP-LINK 1043-as sem, hiába kötsz rá akármilyen átalakítókkal telefon madzagot, az úgy nem fog menni. A splitter egy szűrő (szó szerint vágó) ami az internet és a telefon forgalmat különíti el egymástól hétköznapian fogalmazva. Ha ki szeretnéd váltani a másik a routert, akkor neked egy ADSL modem-re van szükséged.

    szerk.:
    A splitternek elvileg mind a három csatija telefonaljzat (RJ-11) Egyikbe dugod a bejövő telefonvonalat, és van két kimenete, amiből az egyik a modemhez megy, a másik pedig a telefonhoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák