Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Headless

    őstag

    válasz suste #56673 üzenetére

    Hirtelen nem találtam gyorsabban mást :D
    elvileg "maximum size is 9,4 ZB or 8 ZB"
    5TB router-nek kutya kötelessége kezelni, elvégre a GPT particiós táblát kezeli,(létrehozni nem tudja) tehát amit a GPT tud azt tudnia kell.
    Tehát az 5 TB meg se kottyan neki, és jó lesz még pár évig a GPT :D

    Én használok egy 3 TB-osat ahogy suste mondta. Amúgy nem olcsóbb fajlagosan a kisebb? Én is pont ezért vettem 3TB-osat 4TB-os drágább volt fajlagosan.
    A linken lévő durván 53000 + áfa. Én inkább valami bazáros kollégától vennek egy 3 TB és mellé egy külső házat. szerintem olcsóbb.

    WD GREEN 1TB 64MB SATA3 (WD10EZRX) (bontatlan) (info)........................................................................................................14.990Ft
    WD GREEN 2TB 64MB SATA3 (WD20EZRX) (bontatlan) (info)........................................................................................................21.990Ft
    WD GREEN 3TB 64MB SATA3 (WD30EZRX) (bontatlan) (info)........................................................................................................27.500Ft
    WD GREEN 4TB 64MB SATA3 (WD40EZRX) (bontatlan)...................................................................................................................41.990Ft
    WD GREEN 5TB 64MB SATA3 (WD50EZRX) (bontatlan)...................................................................................................................52.990Ft
    WD GREEN 6TB 64MB SATA3 (WD60EZRX) (bontatlan)...................................................................................................................70.990Ft
    BÁRMELYIK BELSŐ 3,5" HDD + USB3.0 külső ház (bontatlan) (info).............................................................................................+4.500Ft

    [ Szerkesztve ]

    LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

Új hozzászólás Aktív témák