Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • libus

    őstag

    válasz libus #34056 üzenetére

    Közben sikerült elérnem Webes felületről is, meg már tudott csatlakozni a Transmission Remote GUI program is.
    A LuCi-ban a Szolgáltatások/Transmission-nál a Globális beállítások nem voltak engedélyezve, ezért nem értem el sehonnét. Most már a total commandernél is van: Openwrt/mnt/transmission mappa.
    Már csak az a bajom vele, hogy ha elindítok egy letöltést akkor kb.10-15mp múlva leáll.
    Elkezd szépen csatlakozni a Sederekhez, s elindul a letöltés, és egyszer csak megszakad. :F
    Valamit még be kell állítani? Vagy valamit még aktiválni kell??? :F

    Mire ezt megírtam, elszállt az Internetem (kb. 30 percig volt jó az Internetem)! :W
    Azt írja, hogy "korlátozott kapcsolat".
    Próbáltam azt is, hogy újraindítottam a routert, de semmi változás. Továbbra is csak "Korlátozott kapcsolat". :(((
    A LuCi-ban láttam, hogy a háttértár nincs engedélyezve. :Y Pedig engedélyezve volt!
    Kipipáltam az engedélyezés és rámentem a "Mentés és alkalmazás"-ra, de mindig kidobja. Nem engedi engedélyezni! :(
    Mi a baja a routernek? Miért csinálja ezt velem? Valami a szoftver felrakásnál nem lehetett jó?
    Mit csináljak??? :F HELP!

    Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák