Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beri

    addikt

    válasz Intruder2k5 #3311 üzenetére

    Én is csak a leírást láttam, nem telepítettem még optware-t, mivel nincs rá szükségem.

    Nézd, nekem egy letöltőgép nem azt jeletni, hogy 400MHz AR9132, meg 32MB memó, de lehet, hogy csak nekem vannak nagy igényeim. Az asus meg írt már nagyobb marhaságot is dobozokra, nem lepődök meg. Ne érts félre, nem azt mondom, hogy hülyeség routerrel torrentezni, de csak egy érdekesség, amit "because we can" alapon kipróbál az ember és kész. Persze ADSL-el szüttyögni jó az, de nálam még úgy sem tudna kiváltani egy tisztességes asztali pc-t (sajnos).

    A 1043 meg nem hiszem, hogy azok játékszere, akik letöltőgépet keresnek. 5 rugós routerrel nem osztasz meg 80/25-öt.

    Egyszer utánaszámoltam, hogy mennyivel esne vissza a villanyszámlám, ha minden nap 8 órára (míg alszom) kikapcsolnám az asztalimat. Cirka 2000-2500 HUF havonta. Ez azt jelenti, hogy két év alatt visszahozná egy tisztességes kisfogyasztású letöltőgép az árát, ha nem vesszük, hogy az is fogyaszt áramot (meg nap közben menne az asztali gépemmel párhuzamosan, ami még plusz többletfogyasztás). Nekem ez nem éri meg a cécót, viszont van, akinek igen. Az élet egy ilyen játék, mindenki máshogy játssza.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Aromamizer RDTA V1

Új hozzászólás Aktív témák