Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neverless

    tag

    Sziasztok

    Úgy tűnik, megöltem a routerem... :(
    -Pwr led ég folyamatosan, és az összes többi led lasssan ütemesen ég, majd kialszik.
    -A rákötött gépen, (amiről ügyködtem) úgy jelzi, mintha nem is lenne bedugva az utp kábel.

    -Gyári firmvér volt fenn.
    -DD-WRT-t raktam fel a webes felületről. (Olvastam hogy gyárira a "factory"-s változatot kell feltenni: factory-to-ddwrt.bin
    -Fel is ment jó is volt, ment is minden.

    -Ezután olvastam, DD-WRT oldalán, hogy a leggyakoribb elkövetett hiba, ha flashelés előtt ÉS után nem hard resetelünk. Jó, mondom akkor legyen tiszta, újra az egész ennek alapján.
    -factory default
    -hard reset (30/30/30)
    -factory default
    -winscpvel felmásol firmvér : tl-wr1043nd-webflash.bin (Olvastam hogy DD-wrt ről ha DD-wrt re frissítünk, akkor a webflash változat kell.
    -SSH val bejelentkez
    -mtd -r write tl-wr1043nd-webflash.bin linux paranccsal flashel
    -kivár amíg frissít meg rebootol
    -És innen már nem jött vissza, pedig itt vagy 10 perc várakozás után akartam még egy 30/30/30-as resetet csinálni, ahogy olvastam is dd-wrt oldalán.

    Mit csináltam rosszul? Vágni a gyári firmet kellett csak, nem ? tehát ez nem lehet a baj.
    Lehet még valamit kezdeni a routerrel, vagy gyártottam egy téglát? :))
    Pedig direkt rengeteget olvasgattam, jegyzeteltem, mielőtt bármibe is nekifogtam..
    Próbálkoztam még ezután is egy 30/30/30-al, de amikor ez egyáltalán nem befolyásolt semmit :(
    Próbáltam még azt a "kiskaput" amikor a qss gombot kell nyomkodni, de az ha jól értettem másra van.. de hát azért megpróbáltam. Az sem hozott eredményt.

Új hozzászólás Aktív témák