Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz glocker #20961 üzenetére

    Kérdéseidre a válasz:
    - nekem Huawei E1752-vel simán megy, Huawei E173-al nem (lehet, hogy ezt is össze lehetne hozni, de nem sokat próbálkoztam);
    - van hely bőven ezeknek.
    Vargalex fw-re amiket telepítettem:
    - chat;
    - comgt;
    - kmod-usb-serial;
    - kmod-usb-serial-option;
    - kmod-usb-serial-wwan;
    - libusb;
    - luci-proto-3g;
    - usb-modeswitch;
    - usb-modeswitch-data.
    Én ezt úgy csináltam (mivel nem volt a routeren élő netkapcsolat), hogy ezeket előre letöltöttem vargalextől () és WinSCP-vel felnyomtam a router TMP mappájába, majd offline telepítettem.
    - A telepítések után újraindítod a routert és ezek után már a felületen be tudod állítani a WAN-nál a 3G/UMTS/... lehetőséget. Majd megadod neki az APN-t (szolgáltató függő) és mentés után már megy is, vagy esetleg újraindítod.

    Ha nincs szükséged az OpenWRT-re akkor egy DD-WRT-t feldobsz és egyből megy, csak az APN-t kell beállítani. Bár itt többen írtak rosszakat a DD-WRT-ről, nekem a legutolsó eddig tökéletesen működik.

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák