Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz suste #4363 üzenetére

    mások számára lehet röhejes gondjaim vannak,de 2 éve még csak notim sem volt,max ha valahol géphez fértem ott foglakoztam vele.
    Ez kivétel nélkül win valami volt ugye,és persze csak nyomkodás szinten.
    (Nem kellett sosem semmire a pc,mert konzolon elvoltam.)
    Nah 2 éve megvettem,netezni meg pár dologra egy 10" os notit,amin MeeGo volt.
    Ezt raktam át Linux Mint11 LXDE re ,amivel a mai napig elvagyok 1 újrarakás mellett. Jah 8gb ssd-n gazdálkodom rendszer szinten :))
    (terminált sosem használtam,így aki Linux-os az tudja rögtön,h "tök kezdő az ember",de ez így is van. Nem volt eddig szükségem 1ébre ,mint amit alapban tud nekem :B :D . )
    PS3 tól meg netezni is tud már a gép így .....
    A noti jelenleg is a melóhelyi időtöltést javítja leginkább.

    Most viszon az "okostv" kiviszi a nádam,mert fejben sokmindent eltudnék képzelni vele,h 1szerübb és jobb legyen a dolog,de a fejbeni háttér 0 ami a kivitelezéshez kellene

    Plusz,ha neki is mernék még állni
    csak wifi van a gépemben így FW felrakni sem ajánlott amennyire tudom.
    Nameg a vargalex ben ha jól emléxem,akkor alapban utána tiltva is van a wifi(mintha ezt olvastm volna,de ez csak halovány emlék :B ),így ha még a FW felrakását be is merném vállalni wifin,utána már nem érném el ha jól gondolom, és jól emléxem.

    A napokban kaptam egy semmitérő asztali gépet,XP vel ,de az még annyira sem áll közel hozzám mint a Linux,amit azért már 2 éve nyomkodok .(peddig ezzel fellehetne varázsolni és konfigolni a vargalexet)
    Havernak meg szólni aki win es ,h "gyere rakj FW nekem routerre ,de Linux os ismeret is jó lenne", az meg nem 1szerű.

    szóval, van gondom :D

    full off vége :B

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák