Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belako

    tag

    Hola!

    Ezeknek a létezésére nemrég bukkantam rá.
    Róla van szó
    Szükségem lenne egy ilyenre, de a technikai információn kívül amit különféle oldalakon és videókban találtam nem tudok róla szinte semmit.
    Hátha van valaki aki már használt ilyet, és bájcsevegne róla egy kicsit.
    Minden érdekel ami csak elmondható róla.

    B.

    [ Szerkesztve ]

    Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

  • Belako

    tag

    Hola!

    Ha már nyitottam a tipocot úgy illik hogy kicsit viszem tovább is.
    Vettem egy ilyet.
    Beállítással nem kell bajlódni, csak beletoljátok a simet és be kell kapcsolni és már megy is.
    Annyit állítottam hogy a simen kikapcsoltam a pin kérést mert azt tényleg be kell állítani rajta. Egyébként jelzi kijelzőn, hogy be kell írni (pin required). De ha az ki van kapcsolva nincs semmi gond.
    Bármilyen szolgáltatótól megeszi a simet.
    Ha jól emlékszem 12-13 készüléket tud egyszerre kezelni max 21mb le és 5mb le mellett, ami szerintem az összes kihasználására kicsit kevés. de 3-4 készüléket maximálisan kiszolgál.
    Üzemidejét tekintve első próbálkozásra szerettem volna lemeríteni az aksiját teljesen, üres járásba 1 hétig tartott. Mivel faterom használja külföldön így a üzemi idejéről nem tudok nyilatkozni maximálisan, de tudtommal 2napot folyamatos netet simán bír. Töltéssel együtt is lehet használni.
    Az sd kártya csak pendrive ként funkcionál.
    10-20 métert simán visz de lehet többet is ezt már nem néztem, peszre számít a jel útjába kerülő akadály is. Ebben az esetben kamionok voltak.
    Sms-t is lehet vele küldeni ill. fogadni miközben benne van a sim de csak úgy ha az ember belép a menüjébe valamijegy rákapcsolódott eszközzel.
    A telefonhívás ebben az állapotban nem használható amit sajnálok. Mert akkor rádió jelen kapcsolódok hozzá és a mifi simjét használva lehetne telefonálni. Ez kimaradt.
    Kicsit lassan talál hálózatot kb 10-30 mp, utána nincs gond
    Felmerült ez a "kevert" módban való használat. Nem igazán tartom valószínűnek mert akkor inkább pendrive feladatot lát el nem hotspot. de van hozzá cd így megér egy próbát és ha még az is elképzelhető hogy menne.
    Tesztelem meglátjuk.
    Összegezve tapasztalataimat ez egy nagyon praktikus kis készülék. 25kért vettem amit kicsit sokallok, de maximálisan kiváltja a mobil netes (stick) cuccot.
    Aki ilyen mobil netre vágyik úgy hogy akár több készüléket használjon a realitás talaján az megtalálja számításait benne.

    [ Szerkesztve ]

    Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

Új hozzászólás Aktív témák