Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rival

    aktív tag

    válasz dennisjunior #1179 üzenetére

    Én úgy oldottam meg, hogy létrehoztam egy 2 gigás FAT32 partíciót, amire felmásoltam az XP telepítőanyagot (PCMCIA-ról ugye bootol), meg persze előtte sys c: egy Win98 bootról és utána erről indítottam a telepítést. Vigyázni kell, hogy a smartdrv-t előtte futtatni érdemes, különben megőszülsz, mire végez...

    A másik megoldás, ha van egy USB-s külső olvasód, akkor PCMCIA-ról bebootolsz egy Hiren's BootCD-t, és ott DOS-t indítva USB támogatással láthatóvá válik a külső olvasó is.

    2,5-edik megoldás: A PCMCIA-t egy régi 2010-en nem sikerült megoldanom, na azt volt körülményes telepíteni, mivel az nem bootol akármilyen PCMCIA olvasóról... USB-s floppy-n Win98 indítólemez bootolása, melyre előzőleg felmásoltam az USB-s külső olvasó drivereit, majd XP telepítő felmásolása vinyóra, majd setup vinyóról futtatása... hajam is kihullott... :O

    Harmadik megoldás: vinyó kiszerel, 1,8''-2,5'' átalakítóra rádug, majd ezt rádug egy 2,5''-3,5'' átalakítóra (egyből megoldásom nem volt, csak így kettőből), mindez bedug egy asztali gépbe egyedül egy CD olvasó társaságában, majd partíció létrehoz, XP telepítő felmásol. Az XP telepítőt a text módos rész utáni első újraindulásig elvinni. De nem hagyod elindulni, hanem vinyó vissza a notebookba, és ott folytatni.

    Most hirtelen egyebet nem tudok elmondani...

Új hozzászólás Aktív témák