Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RealPhoenix

    csendes tag

    Ez egy sima ugy.

    Tudni kell: minden oprendszernek vannak bugjai

    Valoszinuleg bug hiba lehet a kovetkezo is, amirol beszeltetek, es ezt az egeszet kiegeszitenem.

    Nem csak fat file rendszer alatt van ilyen, hanem ntfs es egyebb rendszereken is, kivetel a unix alapu rendszerek

    A jelenseg: neha valahogy valami szavak vagy karakterek lathatatlanna vallnak a file rendszert kezelo progik illetve bongeszok szamara, mint pl tallozo winfos alatt
    Ilyen pl: sound szo, nehany xp verzio alatt valaminek a hatasara lathatatlanna vallik, ha kelloen mely a konyvtar, nincs diskeditor, meg semmi eddigi progi, amivel normalisan tudod kezelni illetve megsemmisiteni az ilyen konyvtarakat

    Ha szerencsed van es nem tul mely ez a struktura, es nincs azon a konyvtaron belul egy szinten hasonlo tulajdonsaggal rendelkezo konyvtar, akkor nagy hanyadban javithato a hiba regebbi kommanderekkel, editorokkal.
    Mostansag sajna amugy nincs 32 bites rendes editor, sem fat jellegu, sem ntfs, akik regebben csinaltak ilyeneket azok meg sajnos mar nem csinalnak, pedig mostmar aktualitasa lenne a dolognak hogy valaki keszitsen egy hasonlot.

    Amugy az editorok alatt el lehetett regen rejteni konyvtarakat hasonlo jelenseget generalva dos es winfos termekek alatt, es csak az tudta elohozni ezeket a dolgokat aki beallitotta oket, ilyent en dos navigator segitsegevel csinaltam.
    Igy senki sem talalta meg azt amit elrejtettem, es senki nem is piszkalta ebbol adodoan, igy barmilyen gepre nagyfoku bizalommal helyeztem el a dolgaimat, gondolvan hogy nem lesz leserulve sem, etc, s a formazott gepektol eltekintve a tobbi gepen mindig megvolt minden, amugy pedig ha formaztak akkor csak siman felmentettem ujra hogy minnel tobb gepen meglegyen a cuccoom.

Új hozzászólás Aktív témák