Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok.
    Talán kissé korai még a Tomb Raider következő részéről beszélnünk, hiszen csak nemrég jött ki az Underworld, mégis biztosra vehetjük, hogy készül a folytatás, amit szerintem idén be is fognak jelenteni. Az alcímét - egyelőre - még nem lehet tudni a 9. résznek, de a tombraiderchronicles.com-ra egy érdekes bejegyzés került fel, amiben meginterjúvolták Ian Livingstone-t, az Eidos elnökét a következő résszel kapcsolatban. Az interjúból kiderül, hogy az új rész rengeteg meglepetést fog tartogatni Lara rajongói számára. Egy idézet a cikkből:

    "The next Tomb Raider, I think, will surprise a lot of people and reinvigorate the franchise. There are some remarkable things we're doing in the next Tomb Raider to make you say, 'Oh Lara, I love you so much!'"

    (Úgy gondolom, hogy a következő Tomb Raider sok embert meg fog lepni, és felüdíti majd a sorozatot. Csinálunk pár figyelemre méltó dolgot az új Tomb Raider-ben, amivel elérjük, hogy azt mondjátok: 'Ó, Lara, én annyira szeretlek!')

    A teljes interjút elolvashatjátok itt.

    Az új részt ismét a Crystal Dynamics fogja készíteni, de nemrég pletykák kezdtek el terjengeni róla, hogy azzal a Buzz Monkey-al együtt fognak dolgozni, akik az Underworld PS2-es, PS3-as és Wii-portolását készítették, illetve részt vettek a Legend és az Anniversary fejlesztésében is.

    Itt van az erről szóló cikk.

    A Buzz Monkey oldalára nemrég kikerült egy "Top Secret Game" című bejegyzés, ami könnyen lehet az új Tomb Raider is.

    Reméljük, hamarosan többet is meg fogunk tudni az új részről.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Pár apró Tomb Raider 9 hír:

    Egy interjúban Ian Livingstone, a Tomb Raider 9 (és az Eidos) kreatív rendezője elárulta, hogy bizony a Tomb Raider folytatódik, és még jó pár évig folytatódni is fog, ugyanis Lara olyan, mint James Bond, ki már 40 éve a köztudatban él, míg a filmjei nem is lettek olyan jók, de a karakter még mindig "erős".

    A kilencedik TR-ről: A fejlesztők újradolgozzák a régebbi részekből ismert elemeket, és bizony sokan meg fognak lepődni! A garantált hatás, melyet a TR9-re ígérnek: "Oh Lara, nagyon szeretlek!"

    Majd meglátjuk, hogy mi fog ebből kisülni, de remélhetőleg valami nagyon jó, ha már egyszer a Square Enix keze is benne lesz, kik nem arról híresek, hogy egy játékot elrontanának, hanem épp ellenkezőleg, mestermunkát adnak ki kezeik közül.

    Forrás: Tomb Raider Extra.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A Crystal Dynamics stúdió felvételre keres Senior Art Director-t, a cég egyik legbecsesebb sorozatának (franchise)-nek következő részéhez, ami egy AAA-s project lesz.

    Azt ugyan nem lehet tudni, hogy melyik AAA-s projecthez hirdetik az állást, de nagy a valószínűsége, hogy a Tomb Raider 9.-ről van szó.

    Valami beindult. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Toby Gard az új Tomb Raider-en dolgozik?

    Toby Gard profilja szerint jelenleg "Egy bejelentetlen projecten dolgozó csapatot irányít" a Crystal Dynamics-nál, ami nagy eséllyel az új Tomb Raider.

    A hivatalos Tomb Raider információi szerint az Eidos biztosan nem fog új Tomb Raider játékot bejelenteni 2010-ig, mindenesetre az már biztató, hogy javarészt a régi csapat fog munkálkodni az új részen is, így van esély az újabbi nagy dobásra. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok!
    A Tomb Raider Chronicles portál egy érdekes hírt tett közzé tegnap, miszerint sikerült hozzájutniuk konkrét információkhoz és koncepciós rajzokhoz az új Tomb Raider epizódból. A hír szerint egy másik webszájt-nak, a 4Player Coop-nak sikerült egy beépített emberen keresztül információkat és képeket is szerezniük, amit meg is osztottak a nyilvánossággal.

    Sajnos én ezt a bizonyos hírt csak ma vettem észre, és amire odaértem, addigra a képeket már törölték az oldalról. A hírben leírták, hogy a Crystal Dynamics kérésére kellett levenniük a képeket az oldalról, így sajnos be kell érnetek egyelőre az információkkal. A játék egy teljes átformáláson esik át, ami azt jelenti, hogy a fiatal és tapasztalatlan Lara Croft-ot kell az új részben irányítanunk.

    A történet szerint a fiatal Lara Croft kutatóhajóját egy hirtelen vihar elpusztítja, és a főhősnőnk - vagy inkább hősleányunk - hajótöröttként vetődik partra egy titokzatos, eldugott szigeten, valahol Japán legtávolabbi partjai mellett. A szigeten változatos lakók nyomai látszanak, de ennek ellenére különösen elhagyatott, és az árnyékokból nehézkes érzést keltő, különös hangok telepednek hősünkre.
    Larának pusztán csak az elhatározásai, belső ereje és találékonysága van segítségére abban, hogy legyőzze az előtte álló kemény és kihívásokkal teli váratlan kalandját. Egy kalandot, ami keresztülvezeti őt a hatalmas sziget vadonjainak sötétjén át, a mély, klausztrofóbiás és fenyegető érzésekkel teli katakombák földalatti síremlékeiig, amelyek még a sziget ősrégi múltjából maradtak fenn.

    Miközben brutális harcokon és kimerítő kutatásokon, felfedezéseken keresztül próbál meg életben maradni, Lara sokszor rá lesz kényszerítve, hogy képességeinek a határain küzdjön, és kikényszerített helyzetekben olyan döntéseket hozzon - felhasználva a saját, illetve a terep adottságait -, amik hozzásegíthetik a túléléshez. Illetve elkerülheti velük a halálos ragadozókat, amik mindenhol ott rejtőznek, és lesből támadnak mindenre, ami mozog.

    Egy pár pontban összefoglalva az eddigi információk:

    - Vadássz, vagy rád vadásznak: Kerüld el, trükközd ki, járj túl az eszén vagy öld meg a ragadozókat, akik rád vadásznak.
    - Túlélő taktikák: Brutálisan támadjál és védekezzél, amikor az egy-egy elleni harcban puszta kézzel vágsz utat az ellenség zsigerein keresztül.
    - Stratégiai Fegyverek: Szerezz előnyt a csatákban, keressél fegyvereket, a boton át egészen a különféle pisztolyokig, vagy éppen a végső vadász-fegyverig, ami az íj.
    - Kreatív Túlélés: Reagálj és alkalmazkodj a szigethez, használj fel mindent, amit csak hasznosítani tudsz a környezetedben, kötelet, matchete-t, hegymászó fejszét, ezek mindegyikével új harci és mászási lehetőségek nyílnak meg a játékon belül.
    - Szabad Mozgás: Másszál fel függőleges sziklafalakon, nekifutásból ugorj át szakadékok felett, ugrás közben irányíthatod magad, hogy máshol érjél földet... Nem csak egy helyes úton lehet áttekinteni, felderíteni és túlélni a sziget kemény környezetét.
    - Egy Összefüggő Világ: A sziget egy hatalmas, élő környezet, ami részekre van osztva ugyan, de összefügg egymással. Időjárás, természeti események és állatok tarkítják.
    - Eredeti Történet: Az új Tomb Raider újra alkotja a sorozat fogalmát, avagy hogyan válik Lara Croft kemény kalandozóvá, miközben kibogozod a sziget rejtélyes múltjának történetét.

    Hát, ha mindez igaz lesz, akkor valóban egy teljes egészében átgondolt, új Tomb Raider-t kapunk, amiben legalább annyi újdonság lesz játékmenet tekintetében, mint amennyi megmarad a korábbi részekből.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Időközben a TombRaider.hu-ra kikerültek azok a képek, amiket nekik még sikerült időben elcsípniük. Hát mit ne mondjak, eléggé Silent Hill-es hangulata van a képeknek, szerintem igazam lesz, amikor azt állítom, hogy a Tomb Raider kezd eldurvulni egy picikét:

    Brutálisnak néznek ki a képek, szerintem a következő rész már nem Lara keblei miatt lesz korhatáros - már csak azért sem, mert még nem lesz neki akkora. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz mad1 #7 üzenetére

    Szerintem is ráfért már egy kis stílusváltás a játékra. :K

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Az új rész neve valószínűleg

    Tomb Raider: Origins lesz, mert már beregisztráltak több domain-nevet ezzel a címmel.

    Persze ez még nem biztos.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz stvnppp #10 üzenetére

    Nem túl sok, de a semminél több. :K

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A CD Galaxis oldalán végre feltűntek a várható hazai árak, melyek szerint a Tomb Raider három kiadása az alábbiak szerint fog alakulni:

    - Tomb Raider alapjáték: 9.990 Ft.-

    - Tomb Raider Survival Edition: 14.990 Ft.-

    - Tomb Raider Collector's Edition: 21.990 Ft.-

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #12 üzenetére

    Nem kicsit lesz olcsóbb a Konzolok Szervize oldalán a Tomb Raider, még így is, hogy mostantól nem szállítanak ingyen házhoz.

    Alapjáték: 9.990 Ft.- (Ez ugyanannyi)

    Survival Edition: 11.890 Ft.- (Enyhe 3K-val olcsóbb) :U

    Collector's Edition: 18.890 Ft.- (Ez is 3K-val olcsóbb)

    Részemről nekem elég a Survival Edition, valamiért nem tetszik annyira az a Lara figura, hogy kiadjak érte 7K-val többet. :DDD

    Egyébként ez a szöveg tetszik: Olcsóbban vehetjük a premier játékokat. Ha elolvassátok, kiderül, hogy nem lesz cseppet sem olcsóbb, csak azok számára, akik Pesten laknak és személyesen el tudják hozni a boltból a programot. Aki futárral rendeli, az továbbra is annyit fizet, mint eddig, csak a kézbesítés díját levonják a játékok árából.

    Én ennek nem látom értelmét, ha eddig meg tudták oldani azt az ezer forintot kifizetni, amennyiért kihozta a futár, akkor most miért nem? Mert így a játék árából engedik le, az pedig nekik ugyanaz. Vagy tévedek? :F

    Ui.: Nem panaszkodok, még mindig sokkal olcsóbb náluk minden, mint a CD Galaxisban, ahol még ezen felül is kell postaköltséget fizetni. Úgyhogy, ha nem jön ki drágábban a játék, akkor is maradok náluk. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Íme két kép a steelbook-ról, melyet sok helyen ingyen adnak az előrendelőknek, remélem, mi is kapni fogunk, mert nagyon jól néz ki. :R

    Ez pedig a Collector's Edition végső formája:

    Mondjuk én beérem a Survival Edition-nel, nekem 7K-t nem ér meg a Lara figura, inkább elteszem a BioShock: Infinite-re. :K

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Sonja #18 üzenetére

    Nekem továbbra sem tetszik a CE mellé adott figura, inkább maradok az SE mellett, nem ér meg +8K-t a baba.:)

    Szerk: Hejesírás... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Xirtam #20 üzenetére

    Jó neked, sajnos nekem még a BioShock: Infinite-re és a Dead Island: Riptide-ra is el kell kezdenem gyűjteni és nem mindegy, hogy 0-ról, vagy 8K-ról indulok. :K

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Nekem is megjött a kicsike. :C

    Sajnos még nem mélyedhetek bele nagyon, mert állásinterjúra kell mennem (drukkoljatok), ideje lenne már, ha összejönne valami meló, mert pénz nélkül nagyon nehéz kispórolni a játékok árát. De persze ez nem jelenti azt, hogy a Tomb Raider nem érte meg, de hát a 12K akkor is 12K, ha megéri, ha nem. :(

    Viszont ettől a TressFX-től nem estem hanyatt. Nem mondom, hogy nem látványos, de amikor önárnyékolás van a karakteren miatta, szegény Lara tiszta pixeles lesz:

    Nélküle:

    Szóval inkább nem használom a TressFX sampont... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Hát, srácok, őszinte leszek hozzátok... csalódott vagyok... :O

    Nyugtassatok meg, hogy ez a.... a....

    ...konzolos fos, ez a nyomkodd ezt, utána azt, de másodpercre pontosan, mert game over, majd átvezető, megint nyomkodd ezt-azt, megint átvezető... itt egy kicsit körbenézhetsz, ám azt, hogy mit kell csinálnod, gyakorlatilag a képedbe tolják, csak nyomkodd, nyomkodd, nyomkoooooddddddd!!!! Gyerünk, Lara, majdnem, nyoooooooommmd!!!! megvan!

    Hú, ez igen!

    Szóval, ha tényleg ezt kaptuk, akkor ez már egyáltalán nem az a Tomb Raider, amit a játékosok akartak. Könyörgöm, mi ez??? :W Egy szimpla akciójáték, fejtörő gyakorlatilag nulla, mindenhol csak a sok átvezető videók és billentyűzetnyomkodás, amiben elég egyszer tévedni és game over...

    Gyerekek, komolyan... ez egy vicc... :O

    Még csak 15%-nál tartok, de annyit már most látok, hogy az új Tomb Raider ugyanolyan sorsra jutott, mint a Diablo... ez már nem az. Ez már nem Tomb Raider. Ez már csak egy szimpla akciójáték, amit eladhatnak a cseppnyi szürkeállománnyal sem rendelkező, konzolokon kényelmesedett életet élő grafika- és akcióhuszároknak... mert ebbe a grafikán és az akciójeleneteken kívül gyakorlatilag - eddig - semmi nincs.

    Ne értsétek félre, most csak az első keserűség beszél belőlem, lehet, hogy jobban jártam volna, ha előbb letöltöm kipróbálni valahonnan. Most már értem, miért nem adnak ki demókat. Ha az is ilyen lett volna, tutira nem rendelem elő. :K

    Mindegy, most már kiadtam érte 12K-t, végigjátsszom és igyekszem objektíven értékelni, de annyit már előre mondok, számomra ezzel a Tomb Raider széria véget ért. Ég veled, Lara Croft... Aki Tomb Raiderezni akar, az vegye elő a klasszikus epizódokat, ahol még valóban az ész számított, feladatokat kellett megoldani és nem csak azon múlt a továbbjutás, hogy árgus szemmel nézünk a monitorra, hogy mikor villan fel, melyik gombot kell őrült módjára nyomkodni, és ha nem tévesztjük el, Lara nem hal meg másodperceken belül...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Lenry #52 üzenetére

    Nem mondom, hogy nincsenek benne jó részek, például amikor csendben meglapulva tudod íjjal limitálni az ellenfeleket, vagy piszkos trükkökkel (robbanó hordó, á'la Doom) irtani őket, az tényleg látványos. De csak ha tényleg - elnézést a szóért - "konzolos ésszel" nézzük, akkor egy szép grafikájú, viszonylag korrekt kis akciójáték lett.

    De aki - hozzám hasonlóan - Larát már az első rész óta ismeri és szereti, az picit csalódott lesz vele. Addig nincs semmi baj, amíg nézelődsz, vagy G. I. Jane-t játszva akciózol Larával, de amint egy ilyen... mi is a neve? ...nyomkodós rész előjön... Na, ott halál... olyan érzés, mint amikor egy izgalmas film közepére beteszik a reklámot. Nem tudom elmondani... egyszóval szar. :DDD

    De már kezdek lehiggadni, az első dühroham elmúlt, csak azért kaptam fel nagyon a vizet, mert én TOMB RAIDER-t vártam!!! Teccik érteni, kedves fejlesztők? Ha egy akciójátékot akartak Lara főszereplésével készíteni, akkor miért Tomb Raider lett a címe és nem pl. "Early adventures of Lara Croft", vagy hasonló?

    Nekem ez így tisztára olyan érzés, mint amikor a Dragon Age: Origins után kijött a Dragon Age II. Csak a neve ennek is Tomb Raider, más köze nincs az eredeti játékhoz. Részemről pedig pont ez a baj, mert én egy új Tomb Raider játékot akartam kapni, nem pedig egy elakciósodott, látvány-orientált interaktív filmet. Mert ez az.

    (#61) ldave: Ne úgy értsétek már a konzolos kifejezést, mint az emberre utalást, aki játszik vele. Egyszerűen arról van szó, hogy a játékgépek kontrollerén kevesebb gomb van, így egyszerűsítik - butítják - az irányítást, és a gombok nyomkodására helyezik a hangsúlyt. Nem a konzolosok hibája, hanem a készülékeké, mert annyira elterjedtek, hogy kénytelenek hozzájuk igazodni.

    Még egyszer: NEM a konzolos játékosokat szidom, csak a jelenlegi trendet. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Crytek #80 üzenetére

    Nem magával a nyomkodással van a baj, hanem azzal, hogy gyakorlatilag aki billentyűzetről játszik, annak nincs ideje váltogatni a gombok között időben. Egy kontrollerrel könnyűek ezek a részek, mert minden gomb eleve kézre áll, de a billentyűzetet nem erre találták ki. :N

    (#95) ldave: A játékgyártóknak pedig el kellene fogadniuk azt a tényt, hogy nincs minden PC-s játékosnak kontrollere, vagy ha van is, nem mindig áll nekik kézre. Nekem is van kontrollerem, ki is próbáltam vele, de egyszerűen nem tudok játszani a játékkal, annyira nem szoktam hozzá. Platform játékoknál használom, de TPS és FPS esetén halál... :(

    Egyébként, viccet félretéve: tényleg nem rossz a játék. Ha eltekintünk a nyomkodós részektől, akkor egész tűrhető. Ahogy nyílnak meg az új lehetőségek, visszatérhetsz a korábbi helyszínekre és olyan helyekre jutsz, ahol azelőtt még nem voltál, mert nem volt pl. köteles nyílvessződ és hasonló...

    ...a végigjátszás után kiderül, milyen is lett valójában.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Crytek #116 üzenetére

    Mielőtt belemegyünk ebbe a vitába - mert úgy látom, itt már azok vannak többségben, akik az első Tomb Raider játékokat GoG-ról szerezték be és WinXP/7/8... alatt tolták kontrollerrel -, ÉN BILLENTYŰZETTEL SZOKTAM MEG A JÁTÉKOKAT, TECCIK ÉRTENI? (Nem kiabálok, csak hangsúlyozom, no offense... :R ), szóval elhiszem, hogy a TPS játékokat kontrollerrel irányítani könnyebb és azt is, hogy FPS játékot is lehet játszani konzolokon irányítókkal, de ti is HIGGYÉTEK MÁR EL, hogy az olyan régi motorosoknak, mint nekem, aki az elejétől billentyűzettel játszik, igenis gondot okoz a konzolos irányítás.

    Az pedig erős félreértés, hogy mi azért sírnánk, mert nehéz hat gombot kezelni egyszerre, nekünk az a bajunk, hogy NYOMKODNI KELL ŐKET, MINT A BAROM, majd utána megint nyomkodni és megint nyomkodni, nyomkodni, mindezt másodpercre kiszámolva, mert csak ekkor enged tovább. Elképzelitek, milyen érzés lehet ilyenkor tükörben látni magam, hogy mit csinálok? Püfölnöm kell ezt a kib@szott klaviatúrát ahhoz, hogy továbbjussak, nem pedig gondolkodni, feladatokat megoldani és úgy szépen, nyugodtan, idegesség nélkül továbbmenni.

    Azt pedig egyáltalán ne higgyétek, hogy kézre áll a billentyűzet - ha nem hiszitek, próbáljátok ki -, mert az rendben, hogy egy kezeddel eléred őket, de azt már megnézném, hogy te az öt ujjat tartalmazó mancsoddal miképpen kezelsz egyszerre, pontos időzítéssel öt gombot, megfelelő sorrendben...

    Szóval be lehet fejezni. Akinek kontroller van és úgy jó neki, használja. Én kipróbáltam, kontrollerrel még egy falra sem tudok felmászni, de lehet, hogy majd egyszerre használom a kettőt, a normál részeket billentyűvel tolom, a nyomkodásnál meg előveszem a kontrollert. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Na, befejeztem. 21 órába tellett, mire végigvittem, összesen 95%-os teljesítménnyel. Nekiesek a cikk megírásának, valószínűleg hétvégén ki is fog kerülni.

    MOD: Nem lövöm le a poént, de elöljáróban annyit mondok, hogy ahhoz képest, mennyire vártam már ezt a játékot, az elején olyan csalódást is okozott. Szerencsére az összhatást tekintve nem olyan rossz, mint az első fél óra alatt volt (amíg túljutottunk a sok idegesítő QTE-n), de egy valódi Tomb Raider játéktól ez fényévekre áll. Inkább Call of Duty Lara babával (Finishing move, killer xp, headshot, ... stb.). Tudom, erre van most igény, a logikai feladatokat szinte teljesen kiirtották mindenből, de ez akkor is csalódás a régi rajongók számára.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz persil #266 üzenetére

    SPOILER!!!! Hátha még valaki nem játszott az Anniversary-val...

    Jaj, ne is mondd, ki emlékszik a kentauros részre, amikor a Xion megszerzéséhez le kellett győzni két kentaurt, de hú, mennyit kellett agyalni a trükkön, amire sikerült rájönni, hogy a pajzsukat kell kikapni a kezükből és azzal visszaverni rájuk a kővé változtató sugarat? :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz zack #355 üzenetére

    Sorban kapod az újabb fegyvereket és eszközöket, ahogy haladsz előre a fősztoriban. Ez a része teljesen lineáris, tehát addig nem tudsz elvenni az ellenfeleidtől semmit, amíg el nem jutsz odáig a történetben, ahol megkapod. Ilyenkor tudsz visszamenni a korábbi helyekre "nyitogatni" az ajtókat.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz zack #357 üzenetére

    Egy biztos: az aktuális célhelyet az aktuális felszereléssel meg lehet tudni közelíteni, tehát az nem fordulhat elő, hogy nem tudsz továbbjutni. Nézz körbe a pályákon, hátha van fal, vagy más, ahol tovább tudsz jutni. A felszereléseidet is fejleszd, bár ha emiatt nem tudsz haladni, arra úgyis figyelmeztet a játék.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Kvelstadt #662 üzenetére

    Igen, Steam alatt kell aktiválni a dobozosat is.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz athomi #747 üzenetére

    Welcome in the future... This is the new Tomb Raider. :DDD The only thing you need to do is pressing the correct buttons in perfect timing, and then the game plays itself.:D

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák