Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juliensorel

    senior tag

    Hello!

    Most, h ingyenes volt steamen a hetvege, letoltottem kiprobaltam, aztan most megvettem 19€-ert, mert annyira unom a tobbi jatekom, h kellett mar valami ami lekot egy ideig.
    Egy friss, noob velemeny kovetkezik a single-re vonatkozoan:
    Sajnos nem nyugozott le a grafika, meg anno jo par eve nezegettem a snowdrop videokat, nagyon kivancsi voltam ra, de eloben meg se kozeliti, igaz maxon kb csak 30-40 fps-em volt, ezert csak raneztem par percig ugy, de aztan lejebb vettem a dolgokat. (Ryzen 5 1600x 4ghz, 16gb ram, gtx 1060 6gb-al azert simabb futtatast vartam egy nem mai jatektol...)
    Ez is szet lett hypeolva latom, vagy legalabbis krva eros gep kene hozza, hogy szebb legyen. A latvany egyebkent rendben van, de nem annyira "filmszeru/realis" mint az engine videokban. (Ez persze nem meglepo, nem ertem mit hittem, mindig ezt csinaljak a fejlesztok)
    Nekem az egesz jatek amolyan watchdogs/barmilyen ubisoft "rpg" szazezredik klon hatasat kelti-> fedezekrendszer, amerikai nagyvaros, nehol haztetok, h ne csak az utcan maszkaljunk, classic letra feeling amin krva lassan maszik fel a karakter, minden szintkulonbsegen valo leugrashoz kulon meg kell nyomni a gombot,mintha lathatatlan fal lenne ott (sose ertettem miert?!) egy ket "szabadon bejarhato" kis hazterulet, map-rendszer, repetitiv mellek es fokuldetesek, lootolas, stb. stb. mintha ezerszer lattam volna mar.
    A prologus nagyon gyenge, ill. az egesz narrativa, engem legalabbis egyaltalan nem rantott be, még magyarul jatszva se, pedig az ember igy aztan tenyleg mindent vegigolvas... ez az atmoszfera inkabb egy metro 2033 szeru lenyekkel, alaphelyzettel lenne nagyon kiraly.
    Szerintem egy "virusos" tortenet az legyen zombis/mutansos, vagy semmilyen, igy nem sok ertelmet latom a backstorynak. Annyit latunk, h new york romokban hever, bekes celtalan emberek koszalnak az utcakon, valahol van a nagyon " felelmetes" "dark zone" (jajj de felek!) -aminek csak a multi miatt van letjogosultsaga- es nehol "hú de menő" bandak lovoldoznek, zaklatnak minket...ez aztan az izgalmas szitu... :C
    Erdekes alig mukodik valami a varosban, le van rabolva az egesz, aramot kell szerezni a bazisra, de megis minden karacsonyi diszkivilagitasban pompazik :D szorakozzal mar massal! :D
    Na mind1, szoval multiban biztos jo veretni haverokkal, de a singleben max par het kikapcsolodast latok (jatekidoben kb 20-30 orat)
    Orulok, h nem vettem meg anno, penzkidobas lett volna, de most unalomuzesre tokeletes.
    !MAGANVELEMENY!

  • juliensorel

    senior tag

    válasz xyvalaki #42668 üzenetére

    Leugras: engem csak az zavar, h kisebb padkak esetben is gombot kell nyomni, nem enged "lefutni" rajta, meg ha sebzodne is a karakter a magassag miatt, azt hagy dontsem mar el en, h erdekel e vagy sem az adott helyzetben, igy viszont nagyon lassitja a jatekmenetet. Auto parkour-el ugyanolyan lassu csak akkor magatol vegzi el. ( a kocsikra feljutas alatt is lemegy a nap)
    Letra: ha ilyen realisan lassan maszik, akkor dogoljon is meg egy golyotol mindeki stb, tavol all ez a jatek a realitastol, igy a letra animacio realitasa pedig megintcsak egy plusz lassito jatekelem sztem.

    #5150head: nem kerdojeleztem meg a fedezekrendszer fontossagat, csak arra gondoltam, h ugyanolyan mint pl a watchdogs, es sok mas jatek es nekem kicsit uncsi/zavaro ez, igaz en igazabol fps fan vgyok, nem szeretem a kotott mozgast, ezert is zavar a letra, maszas stb.
    Zombi-virus viszonyat pedig csak azert hianyolom, mert ez nem izgi, h virus van de megsincs semmi extra happening csak romos a varos es lovoldozni kell sima emberekre. Persze zombis jatekokkal is dunat lehetne rekeszteni, ez nem is kerdes, tovabba tudom, h a tom clancy nem ilyen vilagra epul.

  • juliensorel

    senior tag

    válasz 5150head #42680 üzenetére

    Direkt irtam, h noob velemeny amit irok, hiszen csak par orat raktam bele, ez afele elso benyomas volt reszemrol. Egy szoval nem mondtam, h szar a jatek. Es igen pontosan azert vettem meg, mert latom benne azt, h le tud kotni egy darabig, tovabba szinten irtam, h amugy a latvany, az atmoszfera igenis tetszik.
    Tenyleg csak azt sajnalom, h a tortenet, a karakterek nem rantanak be, amugy szupi game lenne, az apro kis (engem zavaro) hibaktol eltekintve.

  • juliensorel

    senior tag

    válasz Lifer092 #42777 üzenetére

    Bar csak par napja jatszom, az osszefoglaloban olvasottak alapjan most raktam vissza dx11re, mert neha a 80koruli fps leesett 10-20ra egy pillanatra, es alt+tab eseten is rendszeresen osszeomlott. Most mar minden ok dx11 ben

  • juliensorel

    senior tag

    válasz Lifer092 #42780 üzenetére

    Jaja, raadasul most massziv 100fps em van, gtx 1060 full hd, atlagban magas beallitasok mellett

  • juliensorel

    senior tag

    Hello! Pls help, koszi!
    Tegnap este tudtam egyhuzamban kicsit tobb idot szanni a jatekra, azonban kb. 2 ora jatek utan tobbszor is osszeomlott.
    Hwinfot hasznalok csak, semmi mas overlay monitorozot, igy csak osszeomlas utan neztem at az adatokat, hofokok rendben voltak, cpu kihasznaltsag atlag 40%, cpu max 65℃, gpu max 69℃.
    Viszont ketszer ilyen errort regisztralt a hwinfo: "CPU Cache L0 error"
    Ez mit jelent? Mitol lehet?
    A proci jelenleg "amd cool'n'quiet" modban uzemel, azaz 2200-4000mhz kozott dolgozik kihasznaltsagtol fuggoen.
    Cpu: ryzen 5 1600x
    Gpu: asus turbo gtx1060 6gb
    Lap: msi B350 tomahawk arctic
    Ram: hyperx fury 2666mhz 16gb

Új hozzászólás Aktív témák