Keresés

Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Terítette a friss Cortex magokat az ARM

    ph Háromból igazából kettő, ami ténylegesen új, a legkisebb inkább frissítésnek számít.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • vtomi2

    őstag

    válasz NandorHUN #45061 üzenetére

    Szerintem a hangulata nagyon ott van, 30-as szintig eljutni + az összes mellékküldetés megcsinálni (úgy hogy figyelsz is a sztorira) 40~50 óra, esetleg még leköthet 1 darabig a farmolás, minnél nagyobb szintre jutni, viszont ezt csak haverokkal ajánlom, mert egyébként elég gyorsan unalmas lesz.

    Én úgy játszom, hogy kivittem a játékot mellékküldetések stb 193GS-ig jutottam 70+ órával, utánna hagytam kb 1 évig, majd megint visszatértem,megvetem a season passt és elkapott a hangulata ugyanúgy mint az elején folytattam 180 óráig, felhúztam magam max gs-re, majd megint letettem. Most kijött az 1.8, és megint bejönnek az új játékmódok, úgyhogy megint beleteszek pár órát :)

    Egyébként ja elég grindelős játék, de ha megunod, akkor csak leteszed, és ha kedvet kapsz előveszed megint :DD

  • #75376384

    törölt tag

    válasz NandorHUN #45957 üzenetére

    Most jött ki az 1.8. Emiatt elég sokan visszajöttek.
    Amugy nem értem mi ez a “haldoklik” dolog. Ez nem egy cod vagy bf, ahol rá vagy szorulva a minél alacsonyabb pingre. Itt általában két dolog miatt kell játékost keresni. Az egyik az éppen aktuális global event miatti küldetés farmolás (bár ez is csinálható egyedül, ha van elég jó cuccod) a másik a heti legendary/incursion körök. Előbbi alatt sose gond az mm, utóbbira jó ha vannak ismerőseid, mert randomokkal nagyon szar tud lenni. Itt a ph közösség elég aktív, szóval biztos találsz magad mellé játékost.
    Ami pedig a (problémásabb) pvp részt illeti. A szervereket az ubisoft adja, ezzel szerintem mindent elmondtam. :D Csak nagy játékos szám esetén akasztja meg jobban az amúgy se remekelő rendszert.
    Ha van dlc-d akkor az ls párosítás se gond, mert az európai régió ilyen szempontból elég jó tud lenni, a nap bármelyik pontjában. UG pedig az 1.8 miatt megint népszerű, így ott se probléma embert találni.

    Ha negatívumot kellene mondani a játékokról, akkor részemről mindenképp a rossz szerverek és a csalók lennének a lista élén (engem ez ls-ben zavart mindig is). Bár utóbbit sokszor túlreagálják, mert a lag sokakat megtéveszthet.
    A játékbeli tartalomra nem lehet panasz és a pve részben csalók sincsenek. Szóval nyugodtan ruházz be rá, ha ezért kérdezted.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák