Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz Anonymus23 #50174 üzenetére

    Van idő,nem sietek. :)

    Igen,azokat alapból beállítottam.

    Közben összedobtam egy magányos csillag szettet.

    Igaz csak 5-ös,mert szinte mindent kidobáltam (majd szerzek egy térdvédőt). :D
    Big AL annyi van,mint a szemét,2db-ot beraktam.

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Anonymus23 #50174 üzenetére

    Itt vannak a GE 6 achik:

    Néhány ötlet aki nem szeretné sokig húzni:

    Csőre tölts:
    Legjobban WarrenGate lehet farmolni, természetesen csapatban, mivel ez adja a legtöbb GE kreditet.

    Vagy van egy gyorsabb, de kevésbé GE kredit hatékony módszer, ami nem utolsó sorban segít az 500 Rikers killhez is: 3 DPS+1 Reclaimer bemegy SS, és ott azt a részt kell farmolni, ahol a túsz az asztal alatt van, ha nem lövitek le a boss-t, akkor vég nélkül jönnek a mobok, a reclaimer ládája gyakorlatilag folyamatosan végig lent volt (a megfelelő adottságokkal +10% meghosszabbítás kill esetén). A lényeg az, hogy amikor megvan a 50 kill (Garantált pontosság) + az Okostojás (150 ellenség kill), akkor minél előbb ki kell tárazni az okoslőszerből, hogy a cooldown mielőbb lejárjon róla, gyakorlatilag folyamatosan volt okoslőszer, ahogy lement a cooldown.

    A Megbízható marokfegyver nekem érdekesen lett meg, csináltuk az orosz konzulátust, úgy hogy félig pisztollyal mentem, de aztán elbambultam és elrontottam és lőttem mindennel. Pont a végén a bossnál kivágott Deltával, annyi időm volt, hogy szóltam a többieknek, hogy ne lőjék már le a bosst, hogy a küldi meglegyen amikor visszajövök, amikor visszarakott, akkor éppen a pisztoly volt nálam, nem biztos, hogy belelőttem még a bossba mindenesetre lőttem vele párat, de ahogy a többiek lelőtték a bosst-t, a küldetés végén beadta az achit és a küldetési is a listához :DDD

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák