Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz arnikusz #45615 üzenetére

    én olyan 105 láda körül zártam az eventet. anno 65 darabnál már csak 2 nomád hiányzott, de úgy voltam vele nem érdekel csak játszogatok, ami jön token azt elverem. na ezekből kiesett a maradék 2 nomád kb 6 ládán belül. :D
    ezután, a javaslatodra elkezdtem 900as dobozt nyitni. az elmúlt három napban esett belőle jó pár exo, pl. csak tegnap vagy 3 alejandro (volt még ninja, mdr stbstb).
    aztán este elhatároztam, hogy összerakom nomádot Marco verzióban, de a táska és a térdvédő egyaránt szarok voltak (ugye ezekből 1-1 esett korábban). volt 9,8k tokenem a következő eventre. elvertem őket és beadta azt a két nomád cuccot, úgy ahogy kellett a buildhez. én komolyan nem értem, hogy honnan tudta mire van szükségem, de nem is érdekel. :D

    összefoglalva, sok mindenben szerencsém volt, rengeteg exo és cf esett, de house egy se.

    egyébként, ma megcsinálhatnánk a titkos küldetést, remélem unod már a lz boss farmot és jössz. :)

  • baphomet

    senior tag

    válasz arnikusz #45615 üzenetére

    Divtech farmra van egy harmadik jó módszer: közvetve pénzért venni. Kb. 230ezer/divtech az árfolyam.
    Tier 1, üres láda és egy 0-ás gearscore-ú level 30-as alt kell hozzá. A játék a gearscore és láda tartalma alapján határozza meg a kereskedők kínálatát. Ezzel a felállással 160-170-es gs-ű cuccokat árulnak, ami tizedébe kerül csak mintha 260+os volna.

    Arany fegyvert kell venni és betörni, mert az a divtech mellett weapon parts-ot ad, ami ugye meg mehet a Damascusba :). Nem tudom pontosan mi a minimum, én 177-es gs-ű arany pisztollyal csináltam, 45-ösével vásárolva és betörve, minden egyes alkalommal kaptam 15 divtech-et, a 45 weapon parts mellé.

    Ezzel a módszerrel jobban megéri nem betörni, hanem eladni 100-110 ezerért tier5-ben az arany/zöld páncélt, és fegyvert venni belőle tier1-ben 70-80 ezerért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák