Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Men of War II teszt

    gp Tankok, gyalogság, tüzérség – lehet még újat mutatni a második világháborús stratégiai játékok világában? 14 évvel az első Men of Wart követően az eredeti fejlesztők ezt is megpróbálták.

  • Computex 2024: jóvágású Gigabyte alaplap Threadripperek alá

    ph A 2 TB memóriát kezelő modell nem csupán a szemnek kellemes, és USB4 Type-C-ből, 10 GbE LAN-ból, illetve hangkodekből egyaránt kettő van rajta.

Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz Kicsimix #3364 üzenetére

    szerintem ez egy parttalan vita, majd elválik. Egy Cod-ban vagy Battlefieldben is szépen el lehet játszani kezdő játékosként attól függetlenül hogy a játékosok 95%-nak már minden fel van oldva....oké, ezekben a sebzés ugyanaz de vannak jobb és pontosabb fegyverek, nem beszélve a játék alapvető kiismeréséről...mégis ellébecól egy full kezdő is. A Divisionbe sem lesz gond.

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

  • Ditoo0225

    aktív tag

    válasz Kicsimix #3364 üzenetére

    6 évig Aionoztam, 4 év Lineage 2 , 2,5 év Wow, fél év Diablo 3. Szerintem tisztában vagyok vele mi az, hogy gyűjtögetés és mi az, hogy szerencse. Aionban volt egy fegyver, amit hetekig farmoltam és nem dobta ki. Haver hülyének nézett, odajött megpróbálni ő is és még aznap du kidobta neki. Egyszerű szerencse. ÉS én énem mondtam, hogy nem számít a gyakorlás és a játékidő. De ha azon lenne a hangsúly felhozhatom példának a CS:GO-t. Ha játékidőn múlna ki milyen játékos mára már mindenki profi játékos lenne a több1000 óra játékidejével. Mégis van, aki 1-2száz óra alatt többre vitte benne, mint más 1-2ezer alatt. Ez pont olyan, mint a foci. Tehetség kell hozzá. Hiába játszik valaki egész nap, ha nincs hozzá tehetsége és nem érzi sose lesz profi játékos. Sokat vitázhatnánk erről de felesleges, sose leszünk 1 véleményen, úyhogy én ezzel a hsz-el inkább be is fejeztem :)

    (#3403) warcat Látom még mindíg nem érted, hogy a játék elsősorban RPG és nem pedig MMO. Az mmo rész csak + benne, de az rpg az elsődleges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák