Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz cikasz #30911 üzenetére

    Úgy kell venni, hogy egyedül vagy :DDD A másikra nem számíthatsz
    Az mondjuk megint az Ubi köcsögsége, hogy a PvE részbe is beletettek egy kis PvP-t. Komolyan mondom nem értem, hogy ezt miért kellett. Aki a koncepciót eldönti annak igazán szüksége lenne egy kis pszichológus kezelésre, vagy jó sokra :)
    A legjobb loot a halott, vagy halódó játékosokból esik... :U :(

    Tegnap is amikor odamentünk a kimentésre, ott volt 3 hulla (meg a 3 hunterük), lila meg kék cuccban próbálkoztak, esélyük nem lehetett a 3 hunterrel szemben...
    Mondjuk a hunterek sem erre számítottak szerintem, 2 M60 + 2 G36-al néztek szembe, volt amelyik mozdulni sem tudott :DDD. Folyamatosan volt heal ládánk, nekem elég magas elektronikával (így dobta a 2 utolsó craftot), még csak veszélyben sem voltunk igazán. Jöttek a hunterek (2-3 egyszerre), de minél többen vagyunk ott és legalább 1 sárga fegyverrel, akkor esélyük sincs...

    Jó mondjuk, mindig az első próbálkozás jut eszembe, amikor bementünk kék és lila cuccban, és véletlenül elmentünk a DZ2 kimentés mellett, és kb 20 másodperc alatt négyünket kapott el 1, azaz 1 hunter, aki egy korábbi próbálkozó játékostól maradt meg. :DDD Ott csak néztünk, hogy ez mi volt...

    (#30913) Snip3r_HUN
    Igen, az se rossz kombó. Az a baj, hogy a fegyverek amik nálam használhatóak, azok mind vásárolt fegyverek. Akár az feljavított ACR, az AK, és most ez az M4...
    Itt meg fixen voltak a dolgok, és az Uralkodó ezen az M4-en nem igazán használható. Nem tudom hány száz fegyvert kaptam már, de 1-2 volt olyan ami jónak tűnt (nem könnyű M4, hanem LVOA-C), de attól még mindig jobb a mostani M4. Könnyű M4 talán ha 5-6 db esett, többnyire vacak sebzéssel, vagy ha magasabb sebzés volt, akkor meg rossz tálentekkel...
    Azzal főzök, amit a boltban tudok venni :)

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák