Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woker

    aktív tag

    válasz KaYaK #18230 üzenetére

    Mivel a kalibrálni csak 1 módosítót tudsz így értelemszerűen akkor áll az ember neki kalibrálni amikor az adott cucc mindössze 1 módosítónyira van az elfogadhatótól/tökéletestől.

    Az Augod alacsony sebzését részben a vacak talentek magyarázzák mivel ezekkel a módosítókkal se pvp-re se pve-re nem alkalmas. Az alábbi talentek a legkívánatosabbak egy SMG-re pl.: deadly, brutal, destructive (ez pve-re rendkívül hasznos), self preserved. Másrészt meg 204-es fegyverhez képest a crit chance is az alacsonyabb oldalon van (25% körül lenne az elfogadható/optimális) továbbá a felszerelésed adhat további crit chance/dmg bónuszt ami tovább növeli a DPS-ed így nem ártana megnézni a karakterinfónál, hogy mennyi a crit dmg bónuszod.

  • arnikusz

    veterán

    válasz KaYaK #18230 üzenetére

    Fegyverek jobb talentekkel + 32-es DZ vendoros kiegészítők, blueprintek.
    A felszerelésben pedig lehet alacsonyabb GS, de zöld cuccokknál olyan amibe tudsz tenni fegyver teljesítmény és egyéb módosítót.

    Nekem a kesztyűm sárga fenegyerek a mellényem szintén. A sentry maszk és térdvédő blueprintes és mindkettőt módosítgatom. A hátizsákom őrszem egy módosítóval.
    Most gondolkodom rajta, hogy veszek egy ragadozó blueprintet, mert van egy térdvédőm amihez jó lenne.

    Meg ezen a héten el akarom érni a DZ 75 szintet hátha lesz jó fegyver.
    Még egy a fegyverhez anno Vectro blueprintet beszereztem és elsőre sikerült egy brutal, deadly, önfenntartót összehozni még gyenge karakterrel volt 200 DPS, de jött az AUG láz és bezúztam azóta se sikerült még egyszer.

    Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

  • RECSKA

    veterán

    válasz KaYaK #18230 üzenetére

    Tipikus esete annak a problemad, hogy felraktad a nagy gs-es cuccot, de teljesen ertelmetlenul...

    Miert lone star 3as szettel mesz? Semmi bonuszt nem ad...

    3 sentry + 3 strikert keress. Ott a dpsed szepen felugrik majd. Nagyon keves a pancelertek, nincs szettbonusz ( striker +20pancelrombolas es +50% elit damage ). Ez mar megdobna szepen.
    Pancelerteket 75% kozelebe kell vinni, es akkor 2600as staminanal kb 300-330 szivossagod lesz.

    A fegyver talentjei sem tul jok. Pancelrombolas, deadly, brutal. Ez nekem se esett meg ki, craftolni sem sikerult, nagyon ritka.

    Inkabb rakj ossze kisebb gs-bol egy sentry + striker kombot, mert szerintem a lone starnak nem sok ertelme van :(

    Persze tudom, ezek estek. De nem kell mindent felhasznalni, ami kipottyan :(

    [ Szerkesztve ]

    Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

  • Brownage

    tag

    válasz KaYaK #18230 üzenetére

    gyűjtögest a 214-es és 240-es cuccokat is, ha nem dz5-6-ba jársz és nem fixen 240-es setek esnek. Olykor egy szuper statos 214-es sokkal hasznosabb, mint egy Lone star 240-es :)

    Páncélból (mellvért) olyat keress amin van +armor VAGY +slot. Mert ha van rajta slot de nincs armor, vagy ha van rajta armor de nincs slot, akkor a másik értéket át tudod kalibrálni a hiányzóra. 1500 feletti páncélértéket el tudsz érni csak chestpiece-el, ha még + a slotba stamina+armor-os mod-ot raksz az még több lesz.

    Maszkra asszem kritikus esély mehet + socket. De én pl, hogy legyen kis skill powerem, nekem pl most a maszkomon skill power + socket van.

    Térdvédőnél fontos lenne, hogy a 16-20% közötti kritikus sebzés legyen rajta + socket.

    Táskára ha mindened 240-es, akkor megengedheted, hogy +crit legyen vagy +skill power, amelyik kényelmesebb. Ha viszont túl alacsony a páncél értéked, akkor olyan táska érdemes a jobb túlélés miatt amin +armor (páncél) és +socket van.

    kesztyűbúl mindenképpen fontos, hogy olyan legyen, amin van kritikus esély ÉS kritikus sebzés IS !!! Ez a legfontosabb. A 3. érték pedig PVE esetén a +x% sebzés az elitekre érték a legjobb. Ez a ruhadarab dobhat a legtöbbet az NPCk elleni sebzéseden. Esetleg a Crit chance+crit damage + általad használt fegyver sebzés (pl +SMG sebzés) is jó. De ha többnyire PVE-zel, akkor egy 10-11% körüli elit sebzéssel többet érsz. A speckó fegyver sebzés csak olyan 3-4 %-kal emeli meg a sebzésedet és csak arra az egy bionyos fegyvertípusra, míg az elit elleni sebzés minden fegyvertípusra hat.

    Fegyvertáska: Mindenképpen csak olyannal érdemes bármit is kezdeni, amin van mindhárom alap stat: tűzerő, életerő, elektronika. Ha bármelyik hiányzik róla, akkor el kell felejteni. Ha megvan mindhárom érték, akkor én azt javaslom, hogy itt ne használj slotot, mert itt veszíted a legkevesebbet, ha +páncélérték van az itemen, hisz itt csupán egy slotot buksz, míg pl a hátitáskán a +kritikus sebzést kell feláldoznod páncél értékért cserébe. Szóval pisztolytáskán ne legyen slot, kalibráld át +páncélra.

    Általánosságban arra törekedj, hogy legyen meg a 2500 körüli tűzerő, hogy a fegyveren lévő fontosabb talentek aktivak legyenek. Szerintem elég, ha a 6 ruhadarabból 2 van, ami tűzerőre ad, a többi inkább életerőre adjon, hogy ne 50-60k HP-val rohangálj, hanem 80-90+-al és mellé 5300 körüli páncélértéked legyen.

    Ezt ugy tudod még elérni hogy minden slotba életerő + páncél modot raksz.

    Későbbi DZ a 200+-ban elég haldosós érzés. Ha csapatban mész, akkor kb. mindegy milyen set, mert tudsz hátulról/oldalról támadni, amíg a többieket támadják az NPC-k. De ha nem akarsz egy shoti lövéstől feküdni, ahogy szegény Szatyor szokott :) vagy nem akarsz a lángszórósoktól rögtön szénné égni, akkor a helyedben inkább feláldoznám a szuper dps 3striker 3 sentry kombót és inkább 3 Final Measure + 3 Sentry-vel mennék. (3 végső megoldás és 3 őrszem talán magyarul?).

    Hidd el, rengeteget ér. Tűz nem öl rögtön, van időd medkitet nyomni, ki tudsz futni, stb. Nyilván 2 shoti lövés után fekszel, de nem rögtön az elsőtől. Van időd reagálni, fedezékbe bújni, hp-t visszatölteni, stb.

    Ezzel a settel ugye kapsz a sentry-től +fejlövés sebzést és +20% sebzést az elitek ellen.
    Erre pedig kapsz még nagyon erős védelmet. Végső megoldás 2-es settel 50% egzotikus sebzés védelmet kapsz, amivel jobban túléled a tüzet, a gáz gránátot, a mindenféle gránátokat + ha rogue-ok betámadnak robbanó lövedékkel, az ellen is nagyon jól véd, jobban el tudsz menekülni, vagy túlélni.
    A 3-as set pedig további 15% elitek elleni védelmet ad, ami szintén nagyon sokat jelent.

    Szerintem ez az egyik legkényelmesebben túlélős build, amivel azért DPS-ed is van. Nyilván gyengébb mint még 3 striker, ami még +20%dmg-et ad elitekre meg még 50% crit sebzést, de vagy sebzésed van vagy túlélésed :)

Új hozzászólás Aktív témák