Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snip3r_HUN

    addikt

    válasz pendre54 #16006 üzenetére

    Nagy része rugók levadászásából jött össze,dz ládák is adnak 1100-at,a mobok meg ~3-400-at. Eddig mindig meg tudtam venni a heti fegyvert a dz3-as vendortól,kivéve persze akkor nem amikor még nem volt meg a lv75 (jelenleg lv89). Többségében egyedül kezdem el dz1-től dz3-ig haladva,aztán általában vagy becsatlakoznak vagy behívnak.

    [ Szerkesztve ]

    In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

  • Brownage

    tag

    válasz pendre54 #16006 üzenetére

    Annyi a titka, hogy nem kell fosni a Rogue rendszertől. Ez a játék mozgató "rogue"-ja :)

    Nagyon sok emberen látom azt, hogy ha lát egy rogue-ot, akkor messze elkerüli, folytatja a kis saját monoton farmkörútját. Vagy éppen üldöznek rogue-okat, akik felbosszantották, de nem érik utol időben, és a timer lejárta után hagyják a francba. Akik utána általában ismét ledarálják hátulról az embert. Tökösnek kell lenni. Ha egyszer valaki felbosszantott és beleöltem 2-3 percet, hogy a fél pályán végigkövettem, akkor ne hagyjam már röhögve elsétálni. Lődd le. Kapja meg a halált. Legyél rogue. Fuss el, éldd túl. Egyrészt izgalmasabbá is válik a játék, másrészt sokkal több xp-t tudsz összeszedni és pénzt is.

    Egyetlen killért kapsz mondjuk 5-6ezer XP-t? Meg 8-10 ezer DZ Fundsot? Most pontos szám nincs előttem. De emellett a meghalt játékos elejtett pénzét is lootolod. Nem tudom most pontosan hány NPC-t kell megölni 10 ezer pénzért, de gondolom nem dob mindegyik fixen. Ha dob, akkor kb 400-at dob? Ha minden 3. dob 400-at, akkor 4ezer pénzhet 30 NPC-t kell megölni. Tehát 10k DZ pénzhez kb 80-at? Na mindezt roguevadászat közben 2-3 perc alatt szerezheted meg.

    Egyre kevesebb cheaterrel lehet találkozni, így egyre csökken a rizikó, hogy olyan rogue-ot üldöz az ember, aki mindenkit megöl, akit csak lát az útjában.

    4 fős csapatban kell menni. Ha nem elég tapasztalt a csapat, akkor nyilván nem érdemes egy 4 fős manhuntos rogue csapatra ráugrani, mert valsz nem fog sikerülni megölni őket, de mondjuk én egyedül is elmegyek legalább a környékre, hogy lássam mi van ott. Nem egyszer volt már olyan, hogy 10-12 player összegyűlt és rájuk rontva én is kaptam a jutalomból. Nyilván egyedül nem ugrottam volna nekik.

    De nagyon sok 1-2 fős rogue is van, akiket azért 4-en, signature skill használatával könnyedén le lehet ölni. 3-4-5 DZ kulcs esik ki belőlük, jó pénz esik ki belőlük és jó xp is jár értük.

Új hozzászólás Aktív témák