Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz duvi #15980 üzenetére

    Szerintem nem reportolt senkit, csak járatja a száját....
    Nem megy neki a játék, aztán inkább itt éli ki magát a fórumon. :)

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

  • utomi

    senior tag

    válasz duvi #15980 üzenetére

    Ha és amennyiben a headshot critet így könnyebben beadja és úgy tűnik képről, hogy igen akkor miért is nem tett szert jogtalan előnyre? Hiszen ha én azonos felszerelésben és azonos fegyverrel állok dz.ben Recskával szemben de nekem 5x akkora a fejem mint neki akkor bizony könnyeben leszed fej critel. Ez pedig akárhogy is csűrjük csavarjuk jogtalan előny ergo csalás. Az pedig bőven kettős mérce, hogy a külföldi kínai és orosz embereket szidjuk a hack miatt de ha egy fórumtársról derül ki akkor az már nem is olyan nagy baj.
    Ne dugjuk a homokba a fejünket csak azért mert ismerős vagy legalábbis ne próbáljuk meg itt kimosdatni. Továbbra is azt mondom amit eddig, hogy én játszottam együtt Recskával és nem vettem észre, hogy hackel menne , sőt valóban egy korrekt és segítőkész játékostársnak tűnt de ha valóban ilyen hackel ment (és úgy tűnik valóban :( ) akkor az számomra nem tűnik korrektnek és elfogadhatónak.
    A reportal nem értek egyet de csak azért nem mert tudtommal sem kovimesternek sem pedig nekem nem okozott kárt szóval azt gondolom, hogy ez talán felesleges volt de hát ezt is mindenkinek joga van magának eldönteni. :R

    vendigo és vegitossj7:

    Jaj de jellemző. Tipikus arcok vagytok. Mindketten nagy szájjal töröltétek már a játékot 2 hete és hangos szitkozódtatok is és lelúzeroztátok azt aki játszik vele de azért minden nap itt vagytok osztani az észt és ha valami konfliktus van akkor rögtön beleálltok. Gratulálok ez aztán a korrekt hozzáállás. :W

    (#15984) birorichard
    Nem értek egyet. Ha Recska hackel (mert basszus a textúra hack is hack) akkor ugyanolyan besorolásba esik mint a napi szinten ide posztolt hackerek. Vagy miért is nem? Csak mert írt ide vagy esetleg ismered? Szerintem attól még csak rosszabb lesz. Nekem legalábbis csalódás. :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák