Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    Én tegnap 3 ismeretlennel toltam le az orosz követséget.
    Nem nagyon láttam, hogy pontosan mivel is tolták, de ilyen gyorsan még nem volt meg CH módban.
    Én készültem szépen a barikáddal, de ezeknek nem tudom mi lehetett berakva, de a shotisok úgy hullottak mint a légy.
    Később azért ránéztem, mit is csinálnak, Vector volt többnyire és SNIPERREL mentek úgy mintha shoti lett volna a shotisok ellen. Ment persze a pulse, de az egyiknél nem a szokásos színnel volt, hanem kék/lila színű volt, gondolom valami extra. Szóval ez volt az első. hogy orosz követsége nem haltam 1x sem, pedig nem csak mögöttük bujkáltam, a többiekből is 2 volt aki párszor megfeküdt, de mindig fel lett élesztve.
    PL a végjátékban amikor az első hullám megvolt, akkor senki sem húzódott vissza, hanem ment előre mindenki, és gyakorlatilag le lettek rusholva a bossal együtt. Villanó meg a többi persze ugyancsak ment, de sokszor én voltam a helaer a 130k DPS-emmel :)

    Viszont akivel szoktam tolni ezeket kiesett 1 hétre (a hátizsák bug miatt nem tud belépni a játékba), így ha lennének társak, akkor szívesen tolnám este 9 utána a CH napit.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák