Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz .LnB #8721 üzenetére

    Semmi gond sincs ezzel, 30-as szinten kb ilyen értékekkel mentem én is, azóta a lootokból szedtem össze magam, és a vásárolható cuccokból maradt 1-2 normális.
    Mindenki azt hiszi, hogy aki ott játszik az überbrutál felturbózott játékos, közben meg a legtöbb sima mezei júzer, kb hasonló stuffal. Köcsögökkel csak magasabb DZ szintű terepen találkoztam, akik segítettek kitatkarítani a kimenekítési pontot, aztán segítettek a motyónkat is kitakarítani. Na az köcsögség volt, de nem ez a jellemző. 20-30-ból egy kb...

    Figy, kipróbáljuk, ha bejön a stílus, amit én/mi képezünk, akkor toljuk máskor is, ha nem, ez nem házasság, hogy össze legyünk kötve, ha működik, akkor jó, ha nem, akkor meg próbálkozunk másfelé.
    DZ 30-as rank felett lehet jó cuccokat venni, pl géppisztoly volt tegnap normális, 9400 DZ kredit körül, kb fél óra alatt lőttem össze hajnalban egyedül, mert azt még meg akartam venni (sajnos nem volt igazán jó, mert mint kiderült, még így is kevesebbre tudtam felhúzni, mint a jelenlegi).

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák