Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Anonymus23 #8706 üzenetére

    11év CS, nagyon sok év WoW, 800óra Dota2, és sok más multi játék után ezzel én tisztában vagyok. Fejhallgatóm is van természetesen (nem pár ezer forintos, hanem egy Sennheiser HD555 (moddolva 595-re). És mikrofonom is. Szóval nem hiszem, hogy engem kellene kioktatni a témában. Tudom, hogy fontos a kommunikáció, ezért is vannak aggályaim a DZ-t illetően.

    Viszont van annyi játéktapasztalatom, hogy szó nélkül teszem a dolgom (healelek), mint ahogy azt mondjuk WoW-ban is szokás. Ott a raidek alatt nem nagyon ment a csevegés.

    És nem azért nem tudok beszélni mert nincs meg hozzá a technika, vagy mert néma vagyok. Egyszerűen a kisfiam szobájába nagyon áthallatszik a beszéd, mikor alszik. Én nekem meg ő az első. Akkor inkább szenvedek, megyek egyedül ha úgy alakul. De az az első, hogy ő nyugodtan aludjon.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák