Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz Csabee86 #7884 üzenetére

    Ez az 576. Soha többet tőlük nem rendelek.
    Még akkor rendeltem a goldomat, mikor kivolt írva, hogy jár a póló meg sapi. Aztán nem hívnak telefonon egészen megjelenés előtt 1-2 nappal(ig), mikor is - akkor se telefonon - hanem emailen jön egy értesítés, hogy csak gumikarkötő jár. Mondom: na fasza, de mindegy, nem az a fontos. Aztán megjelenés napja előtt este már a sok 576 csalódásos komment után úgy határoztam én is törlöm a rendelésem. Meg is tettem emailben, amiben azt is megemlítem, hogy fel se hívtak egyszer sem a rendeléssel kapcsolatban(pedig az első értesítő mailben ez van leírva) és túl sok rosszat hallok róluk, valamint nem bízok benne, hogy megérkezik megjelenés napján, amire szabit vettem ki. (Hogy átvehessem és ne a postán vagy tudom is én hol kössön ki). Erre jön a válasz: kolléga már keresett telefonon csak nem voltam elérhető, valamint emiatt csak szerdán tudták volna leszállítani a cumót. Telón nincs nem fogadott hívás, bár mindig nálam van és mindig hangos, tehát kamuznak vagy szimplán hülyék. A megadott számomat is ellenőriztem, minden rendben vele. Vannak ezek olyan mocskok, hogy még felvállalni se tudják a hibájukat. Namost kérdem én: egy ilyen mondhatni jól ismert név, mint az 576, hogy a fenébe engedheti meg magának ezt a hozzáállást, vagy nem is tudom hogy mondjam. Kommunikáció zéró, aztán még kamuznak is, kiszállítást nem tudják időben intézni, ígéreteikhez nem tartják magukat. Oké mondhatjuk, hogy irdatlan mennyiségben érkeztek rendelések és emiatt jól összekuszálódtak a dolgok, a weboldalon se frissítették időben a rendeléshez járó cuccok meglétét, rendben. De 1. Ez a dolguk, ezért kapják a pénzüket, oldják meg, én is tudom milyen mikor sok szar ömlik a dolgozóra, de minimum lecseszés a jutalmam, ha nem oldom meg, 2. Legalább elnézést kérhetnének, ha már több tucatnyi vásárló bizalmával játszanak.

    576? Soha többet és senkinek sem ajánlom. Ha nem hisz a fentebb irtabbaknak, olvasson vissza a 5500-6000 kommentek között. Teli van 576 "kössz a semmit" tapasztalatokkal.
    Bocs ezt ki kellett írjam magamból.

Új hozzászólás Aktív témák