Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz woker #51274 üzenetére

    Tegnap egy viszonylag normális szerverre kerültünk, volt, hogy 16 játékos volt együtt, és mindenki csak méregette a másikat.
    Volt egy hármas csapat, akik folyamatosan berugóztak, elég erősek is voltak, nehezen bírtunk velük, volt, hogy 8-10 ember is támadta őket, de leginkább 4-6 ember, 19 rugó/manhunt killem lett rövid idő alatt :DDD
    A legszebb az volt, amikor már 25-ös manhunt szinten voltak, meguntam és átvedlettem ragadozóba, amikor már vagy 3x majdnem elesett az egyik elkezdték lefutni, vagy 6 játékos utánuk, amikor utolértük őket a leadónál már majdnem leadták, de az egyik csapattárs benyomta a tactical linket úgy elhullottak, hogy öröm volt nézni ;]

    Viszont:
    Az egyik az használta ezt a glitchet (néha, nem mindig, egyébként normálisak voltak, csak nagyon erősek), viszont nála akkor is működött, amikor a társait lelőttük, és Ő menekült a fél DZ-n át, és ott nem volt státuszeffekt, gránátdobálás semmi, de mégis folyamatosan helyben futott.
    Mondjuk erre is megvolt a megoldás, csak ki kellett találni, hogy vajon merre is fut vajon. Amikor elkezdett helyben futni, akkor én futottam tovább, és pár másodperc múlva ott volt mellettem éppen farkasszemet nézett a Megállító csövével :DDD
    Szóval nem csak ilyen módon működik a glitch ahogy Macro bemutatta, mert a gyerek a futás közben is folyamat tudta csinálni...

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák