Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz woker #50186 üzenetére

    Mivel az nincs semmihez sem kötve, akár T2-ben CS-n is lehet egy taktikussal megcsinálni, 20 perc alatt megvan, vagy Rambózva a striker DPS-el is, de igazából "normál" játék mellett amit te is szoktál hetente (UG, DZ, HVT-k a létező karaktereken) simán megvan 2 nap alatt.

    Tegnap a napikat/hetiket csináltam (UG) meg segítettem egy SS küldit az achihoz/maszkhoz ismerősöknek (majdnem flawless lett az is, 1 fekvésen múlt, pont annak akinek nem volt még meg :DDD ), ma már mennék GE kredites küldetésekre ha leszel, most már csak az 1 fázisos küldetések vannak az UG-ban, 1,5 óra alatt meglenne a napi/heti a négy karakteren, utána mehetne valami GE kredit farm, mert kellene még nekem Predator+Recalimer cuccos.

    Ki kellene próbálni a WG-t legendáson, de alap beállítással, DPS-el ketten, szerintem ugyanúgy végig lehet rambózni és talán még gyorsabb lenne mint a Brutálon, mivel minden hatás érvényes lenne minden mobra. A végén egy ultival ugyancsak megcsinálnánk. Lemérjük ha lenne kedved hozzá.
    Bár szerintem Amherst még mindig a leggyorsabb.

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák