Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    2 dolog, vagyis 3....

    1: Rugó fent DZ2 kimentésnél. Megyek rá, elkezdem lőni, erre bead egy ablakot hogy mi van akkor ha renegát játékost lövök!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HE! MIÉRT?! :W :W :W :W :W Természetesen mire "VETTEM" már rég lefeküdtem, konkrétan egy helybe állva szarrá lőtt. Jóvan'. :C :C :C

    2: Ez a healelés közben megállok mint egy darab tégla, valami rettenet hányadék, nem tudom ki találta ki, de sok esze nem igazán volt. Rettenet idegesítő, és borzasztó baromság szerintem... :U :U

    3: DZ-ben mi ez a Superman mód? :DDD :DDD Mindenki szuper erőre kapott, tegnap 5 sec voltam egy bullfrogos játékosnak. Kb. annyit időt voltam rugó ameddig aktiválni tartott. :DDD :DDD 5-6 sec volt neki a full 3 szegmens, overheal, utána az ulti. :B :B Időm nem volt lőni se. Vicces volt. De igazából idáig 6-ből 4 játékosnál pórul jártam. Jó látni, hogy az MP7 nerf elég csúnyán hatott a "glass cannon" 1.7-es pvp szettemre... :)) Hálistennek! Legalább most már fele annyit ér csak. Nem baj, majd cserélek The House -ra. ^^

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák