Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    Én csalóval még nem találkoztam...vagy nem vettem észte.
    Számomra sokkal bosszantóbb, hogy nézelődök dz-ban, legyalázok néhány mobot, ha kimentés van, akkor általában odamegyek segíteni, majd megyek a dolgomra.
    Zsákmány ritkán van nálam, ha van is, akkor értéktelen szarok (sapka, ilyesmi :D ).
    A kedvencem, amikor jelzem valakinek, hogy semmi gáz, ne fogok támadni, de lelő a gyökere.
    Ilyenkor visszamegyek és írok megint, hogy ne lőjetek, nincs nálam semmi, de ezt látják is. Persze általában lelőnek, van olyan amikor megvárják amíg együtt legyőzzük az ellent, majd amikor elfogytak, akkor lelőnek engem is, általában négyen vannak az ilyen csicskák.
    Értem én, hogy a fater molesztálta őket kiskorukban, de ez nem megoldás, ezt le is szoktam írni a sokadik ilyen után, akkor jönnek a válaszok, hogy én nem értem a dz lényegét.
    De értem, négyen egy ellen szórakozásból, úgy hogy semmi nincs nálam, nincs mit elvenni.
    Na mindegy, nem nagy dolog ez, csak gondoltam leírom....valaki így éli ki a fater által esténként belopott lompos miatti frusztációját, van ilyen. :)
    Magyarral még nem találkoztam amúgy, az ilyen hulladékok közt.
    És általában esténként, délelőtt sokkal jobb a helyzet, ebből a szempontból.

    RazoR: valóban kiváló írás... :R

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák