Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz arnikusz #26209 üzenetére

    Nem tettem le.
    Van egy SCAR H és egy MK SSR vagy mi.
    Tegnap előtt összetörtem vagy 150 fegyvermódosítót, és sajnos rosszul taktikáztam ezeknél a fegyvereknél.
    Ezeknél tényleg a DPS számít. Ennek előtte volt 480-510 e DPS a snipereknél, csináltam rájuk stabilitást, és lett olyan 380-430 k DPS, de látványosan gyengébb lett így, eddig egy mob 1 lövés volt (sima 33-as piros) most néha kell bele 2 lövés is.

    A 4 alpha + 2 sentry-t ki fogom próbálni, tegnap esett egy halom banshee és kaptam Jocóéktól is vagy 2-3 cuccost, ami használhatónak tűnik (Alpha + Banshee + Sentry), szóval van miből fejlődni.

    De lehet vissza kell menni nyestet farmolni :DDD

    Tegnap este még érdekes volt, na mondom befejeztem, mert menni kéne aludni, de mondom szedjük már össze a cuccot, amit 2 supply-nál is otthagytam.
    Lett belőle +45 perc, mert még lett 3 kimentés, mire végigértünk, meg közben a mezei mobokból is hullattak a zöldek is.
    Az utolsó kimentésnél megérkezett 2 csapat, az egyik rugó. Na mondom vér fog folyni, erre ezek elbújtak, és megvárták míg kimentünk, és elmegyünk onnan. Aztán mikor otthagytuk őket láttuk, hogy kimentenek :)

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák