Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz Raulblanco #14686 üzenetére

    Érdekes,hogy pont 40-es tár mellett tartod értelmetlennek az újratöltést,már a falat kapartam a Vectortól amikor végre jött a patch és lecserélhettem a francba :))

    A vigorous-t,mint sok talentet,nem ártana átdolgozni (pl akkor legyen "on",míg aktív mindhárom hpcsíkod),ennek ellenére az overheal first aidet valamint azt az egyszerű trükköt kihasználva,hogy a first aid healfelhőd,amit kibocsájt, háromszor felgyógyít, ha ki-és bemozogsz belőle,a harcok jelentős részét overhealben töltöm.

    A destructive talented nyers sebzésben az AUG fölé lendíti a Vectort,de kérdés milyen %-ban fordul elő az a kellemetlen helyzet,hogy lövöd az elitet de pont amikor már halna,kifogy a golyó és tölteni kell.Ez ugye eléggé függ a felszereléstől meg hogy milyen buffok vannak,de azért igenis mérlegelendő.

    Én úgy gondolom,hogy az AUG az ideális középút a Vector és az MP5 között és most nagyon olcsón lehet hozzájutni egy korrekt darabhoz.
    (csak megjegyzésképp: elhasználtam 999 darabra bespájzolt weapon parts-ot a hozzá tartozó tools-al és nem jött össze egy tökéletes hármas sem - bár legalább lett másodlagos fegyvernek egy navy mp 5 brutal,self-preserved és skilled,ami nagyon jó signature skill feltöltésre)

    Más: A setekre visszatérve,tényleg ennyire felesleges mondanom,hogy a reckless chest +savage kesztyű elver minden más variációt jelenleg? :(
    Kapsz egy 1.13-as szórzót a sebzésedre,csökkenti 10%-al az összes bekapott sezbést (ez működik a 65% armor cap mellett) a kesztyű meg gyakorlatilag ad 13-14% kritet ilvltől függően (hányszor lapulnak fedezekében mostanság challenge módban vagy akár pvpben az ellenfelek?)
    Darálás megy ezerrel ahogy bejönnek az ejtón a spawnolós szobájukból.

    [ Szerkesztve ]

    EA: It's in the crate!

Új hozzászólás Aktív témák