Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    válasz kovimester #14691 üzenetére

    A tegnap egy katasztrófa volt ezt megerősítem. :W Egyszerűen nem számolta a sebzést, hiába criteltem 150e fejre AUG-al folyamatosan Striker szettben egyszerűen nem ment lefelé se a pácél se az élet, miközben pont emiatt mi meg folyamatosna feküdtünk. Előtte a Falcon is furcsa volt mert kovimester kolléga pl. leszedett 2x egy drónt majd az simán sokkolta. Szóval maradjunk annyiban , hogy volt probléma rendesen tegnap csak nem egészen világos nekem sem, hogy netcode vagy server a ludas. Ilyenkor azért erősen frusztráló tud lenni a játék. Amúgy meg a GS szart se jelent mert hiába 204-es egy fegyver ha közben a talentek miatt szemét. Nekem Falcon már 2x dobott Warlordot ami ugye 204-es de le nem cserélném a BM182-es AK74-em. És ugye a Warlord is nyomná a GS-t de hiába. Ilyen szempontból nagyon megtévesztő tud lenni és sok értelmét nem is látom. Ez alapján szerintem senkit se szabadna megitálni a játékban bár jól látható, hogy sokszor azért kickelnek embereket mert relative alacsony a GS.

Új hozzászólás Aktív témák