Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz sith7 #10961 üzenetére

    Szívesen segítünk mi is, én leginkább Schwat-al szoktam együtt játszani, nem zavar ha a gyerkőc miatt le kell akár pár percre lépnie, a kislánya néha beleszól a DZ-be, főleg ha felébresztik a legszebb álmából, ugye Schwat? :DD :DDD

    Felvettelek barátlistára, keress nyugodtan.
    A jelenlegi geareddel nincs sok esélyed kihívás módban, tényleg kell 3 erősebb minimum a csapatba.
    Nekem a kedvencem azt orosz nagykövetség 2 random emberrel, mert legalább van benne kihívás. De van úgy, hogy mi is csak pislogunk és tanulunk a többiektől, van hogy mi nekünk kell okítani a csapattársakat.
    Nekem most 120-100 DPS, 90 HP, meg valami 13 a skill, és nagyon bejön, hogy alíg sebződök, és sokat kibírok, mert szeretek néha rambózni, szóval tök jó :)

    A DZ-ben elsősorban alul farmolok, van egy kör, ami ha nem sok agent van, akkor körbe lehet menni, van benne 9 lila cucc minimum, 2-4 division tech, meg egy halom XP+credit.
    Számít a farmolásnál a %, nekem alul 2 sárgát is dobott, igaz mindkettő használhatatlan volt, de még így nem volt, hogy 1 nap 2 sárga loot is esett volna.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák