Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • csimav

    senior tag

    válasz sonar #533 üzenetére

    Természetesen.

    Tobet: Azzal menőznek, hogy lehet Megye3-ra fogadni.(ott mennyi bunda van... :W), akkor a bónusszal is több hétig/hónapig hülyülnek. És az oldaluk is elég gagyi. Kifizetés nem tudom hogy müxik, mert 1 haverom se játszik itt.

    bwin: Alapvetően jó fogadóiroda lenne, de mégsem az. S miért? Lassú ügyfélszolgálat.(amikor elkezdtem fogadni, akkor 1-2 dolgot még nem nagyon tudtam, írtam az ügyfsz.-nak, rá 4 hétre jött meg a válasz...) Kicsik a szorzók. Élőben gyakoriak a rossz eredmények. Pl.: volt olyan, hogy követtem egy kosármeccset stream-en(atdhe.net) az állás 67-42 volt és 3. negyed eleje. Bwin-en 12-18 volt és 1. negyed.

    bet-at-home: Nem fizetnek ki. Hiába nyersz 10e Ft-ból 100e Ft-ot nem fizetnek! Mindig ki tudnak találni valami okot...Nagyon ritkán azért ők is kifizetnek, de akkor 2 hónapig tart kb. az "utalás". Meg sztem az oldaluk is sz*r. A TV-s reklámra is a lenyúlt lóvéból telik nekik. :))

    Sportingbet-nél még nem voltam, de ott is kisebbek a szorzók, mint pl: Betsson-on.

    [ Szerkesztve ]

    Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

Aktív témák