Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz umek7 #26046 üzenetére

    Villarreal B az utolsó 5 meccsükön nem nyert csak 1x, 3 döntetlent játszott 1x kikapott, ebből otthon játszott egy 3-3-t, meg egy 3-4-et, a bajnokságban 10 gólt lőttek. Gimnastic ebben szezonban 5 meccsből nem nyert, és 2 gólt tudtak csak lőni abból is mikor otthon játszottak 2 meccsből 1-1-et...Szóval szerintem mivel elég gólerős csapat otthon a Villareal B, az ellenfél meg nem, így most már be kell húzniuk egy ilyen gyenge csapat ellen. Persze erre se raknék fel nagyobb összeget, de 2-es körüli oddsos meccseknél nem láttam jobbat...

    Ha neked van valami jó tipped (lehet 2-es odds alatt is) várom az ötleted...

    DJ WOKKY: Én mínuszba nem vagyok mint már írtam még 2-3 kiló pluszban vagyok. Májusban volt idén a legjobb hónapom 2-3 naponta nyertem, most meg július 22. nyertem utoljára 40 ezret, azóta semmi, még egy pár ezres szelóra se emlékszem, visszatoltam már 70 ezret azóta. A héten jött egy 3/5-ösömből 3 de még a tét ára se jött vissza, szóval azt sem tudom nyerő szólónak nevezni...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák