Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • umek7

    őstag

    válasz B-L-A-C-K #21478 üzenetére

    Nyilván a szezon képe alapján az RBR magasan kiemelkedik a mezőnyből, és verhetetlenek. Ezt nem is kérdőjeleztem meg egy percig sem, de ha nem érted mit akarok mondani akkor nem tudom jobban elmagyarázni. Ezek szerint akkor most lefújhatnánk a VB-t, mivel a szezon képe alapján már más teljesen esélytelen?

    Nos így már lehet azt mondani hogy igen, mert szerintem is Vettel fog nyerni (mondom, pedig utálom), de ő sem fog minden futamot és időmérőt megnyerni.

    Ez a futam több mint tökéletes példa volt arra hogy a Red Bullnak nem sikerült megtalálnia az optimális beállításokat, végre kijött már az is hogy Vettel is gyengélkedhet, meg feljavult a két ősi rivális is - az IDŐMÉRŐIG.

    Előtte is azt mondtad persze, meg lehetett is azt mondani, de az minden bizonyíték, valószínűség és érvvel szembe megy, csupán arra volt alapozva hogy idén nagyon jók és ezért biztos most is ők nyernek. Ennyi erővel nem tudom miért nem tetted meg eddig futamon a Vettel/RBR sikert, de mindegy is.

    Ha kicsit támadóbb a hangnemem az a -50 miatt van amit épp most próbálok meg ledolgozni, nem akarlak megsérteni, csak egyszerűen nem szeretem ezt a fajta "megmondtam"-ot. Annak ellenére hogy te nem hepajkodtál meg hősködtél ezzel, szóval ne értsd félre, de minden ellenük szólt, aztán mégis csak "papírforma" lett, és ez dühít.

Aktív témák