Hirdetés

Aktív témák

  • NagyDave

    tag

    válasz B-L-A-C-K #23567 üzenetére

    Értem. Én régen nem nyertem már, de mostanság játszok újra gyakrabban. Ha ilyen nyerő széria bejönne, mint amilyen ez a vesztes széria... :DDD Nekem is mostanság több ment el, de múltkor válogatott meccseken csak a spanyol meg a francia asszem. Kár érte, 200-ért játszok mostanság. Gondolkozok nagyobb tétben most, olyan 400-ért. Tudnál vagy tudnátok tippeket adni? Vagy én is megrakhatnám azt, amit más, ha leírja valaki és akkor vagy örülünk vagy nem ;] Én viszont 400-ért többért nem igen játszok. Igaz, amiket írtam, még ha 400-al is teszem meg, akkor sem fizet sokat. Lehet kéne döntetlent is kiválasztani. Volt mikor az jött be Everton meccsen. 2-0-ra ment az ellenfél [asszem a Wigan] és már tudtam, hogy itt vége. Aztán a 90. perc környékén szépített az Everton, a hosszabbításban pedig kiegyenlített. De egy papírforma meccs vagy több kb. akkor is elment. A döntetlen tippjeim eddig asszem szinte mindig bejöttek. De volt ennél cifrább is. Ott is pont asszem ezen ment el, amiről mesélni fogok [ott sem keveset nyertem volna, 20 ezer körül lehetett kb. 500-ért feladott szelvényen, de már lehet akkor is csak 200-ért adtam, na mindegy]. Szóval egy svájci bajnokit tettem meg, ha jól tudom a szorzó se volt kicsi, vendég csapatra tettem. Talán vezettek is, de a hazaiak elmentek és vezettek, 2-1-re, de úgy emlékszek, hogy 1-el és már 2 kiállítás volt a vendégeknél. Biztos voltam benne, hogy elmegy, erre a 90 perc után 2-t rúgtak 9 emberrel a vendégek. Ilyen a foci :) Az adataim nem biztos, hogy pontosak, de ha jól emlékszek, akkor a vendék csapat nyert 3-2-re vagy 4-3-ra, de arányaiban kb. ugyanígy volt :) Na és erre fel elmegy egy alapmeccsen. Jó lenne már nyerni a hétvégén, jól is jönne nagyon :U :B

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Aktív témák