Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuco78

    tag

    Tudom,hogy "kicsit" drágább de én mindenképpen a Logitech Z5500-at ajánlanám.
    Volt már egypár PC-s 5.1-es rendszerem és közülük csak ez tudta visszaadni azt a hangzást amit egy moziban hallani.Sztem. inkább akkor egy jobb 2.1-es rendszert vegyél mint egy olcsó 5.1-est mert azzal többet érsz!

    Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

  • Tuco78

    tag

    válasz BBéci #2424 üzenetére

    Sziasztok!
    Egy kicsit félreértettetek,vagy lehet,hogy én fogalmaztam félreérthetően.
    A z5500 persze közel sem tud úgy szólni mint egy mozi csak azok közé a ritka pc-s hangfalszettek közé tartozik amelyek egy jó hangkártyával(pl.:Asus xonar) moziszerű hangzást tudnak varázsolni a nappalidba.
    Persze azért meg is kérik az árát mert okosan ennyi pénzből már jobb hifi rendszert is össze lehet hozni de azért a z5500 se rossz!Gyönyörűen szól és van hangnyomása is.A 2.1-esek közül a z2300-at tudom javasolni.De sztem.olcsó kategóriás 5.1 rendszert semmi esetre se vegyél mert nagyon megbánod!
    Ha esetleg tudsz szerezni olcsón videoton vagy orion hangfalpárat meg egy jobb sztereo erősitőt az is briliánsan fog szólni,a porba alázza ezeket a gagyi 5.1 cuccokat és megvan potom pénzből.

    Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

  • Tuco78

    tag

    Sziasztok!
    Segitséget szeretnék kérni házimozi témakörben. Panelba költöztkem úgyhogy sajnos nem fér el a yamaha szettem. Ezért be kell szereznem egy kis helyet foglaló kompakt házimozi hangfalszettet. Sokat nem szeretnék rá költeni mert tudom,hogy nem fog tetszeni igazán de ugye a kényszer nagy úr. A rendszer kizárólag filmekre és játékra(ps3/ps4) lesz használva. Két kiszemeltem van eddig használtban:
    1. Logitech z5500: volt már ilyen hangfalszettem pc-hez és szerettem is. Az egyedüli negativuma a vezérlőegység meghibásodásra hajlamossága. Használn találtam is 60ezerért.
    2. Sony pascal sa-v705 hangfalszett. Csak jót hallottam róla anno. 40ezer lenne a használt ára. Nem tudom ehhez kell erősítő is?
    Én a sonyra hajlok inkább de ha tudtok kb.ebben az árkategóriában használtban jobbat akkor szíbesen veszem a tanácsokat!
    Köszönöm a segítséget mindenkinek!!!

    Ha lőnöd kell hát lőj ne fecsegj!

Új hozzászólás Aktív témák