Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    Sziasztok! Még új vagyok itt. Tudom, hogy ez nem házimozi topik, de sajnos olyan külön nincs, csak házimozi erősítős, de azért remélem tudtok segíteni. Kinéztem két 5.1-es házimozi rendszert. Sajnos csak ezek jöhetnek szóba, mert a szekrénybe úgy tűnik, hogy nagyobb nem fér be, illetve elméletileg falra is szerelhetőek.
    Ár szempontjából sem tudnék feljebb menni, de nem is baj, mert tényleg nem tudnék hova tenni egy nagy álló hangfalat sem a panelszobában.
    Íme a két jelölt:
    Szeretnék véleményt kérni róla. Az az igazág, hogy egy lg led tv-hez venném, de ettől függetlenül nem muszáj, hogy lg legyen. Személy szerint elsőre úgy tűnik a philips lenne jobb választás a csatlakozási lehetőségek miatt.
    Egyébként inkább a szép hangzás a fontosabb mint a hangos :)
    panelszobába lesz, és nem a hangosságra megyek, de azért szépen és tisztán szóljon.
    Élőben még nem hallottam egyiket sem, de amit lesz rá lehetőség megteszem.

    Várnám a véleményeket. Ha hasonló helyzetben lennétek mint én melyiket vennétek?
    Illetve ha tudtok még ajánlani 5.1-es rendszert filmezéshez, DLNA stb. akkor szívesen veszem, lényeg, hogy a mélynyomó ne legyen túl magas és széles sem, tehát kb. akkora lehet mint amiket linkeltem, ezért is nehéz a döntés, mert szűkíteni kell főként a méretek miatt a kört.
    Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák