Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    válasz mrmft #3109 üzenetére

    mrmft: Bocsi! Véletlen nem az "új hsz-re" kattintottam.

    Nah megjött a thl w100s. Sajna fent akad a vámon, szal így jó sokba került... :W

    Am a telefon qrva jó. Galaxy s3 szinten van. Ezt úgy mondom, hogy ennek a típusnak a tulajdonosa vagyok.

    -Hangszórója hangosabb.
    -Kijelzője színhűbb. Még tesóm iphone5-nél is fehérebb a fehér.
    - Antutuba közel olyan gyors
    - Kamerája is elég komoly. Ráadásul 12,6 Mp-t is tud. Közel olyan jó képet csinál mint az S3-am csak vakuban gyengébb.
    - Zene lejátszásba nem oly erős, csak jó fülhallgatóval jól szól. Nem értem miért van ez, hogy külön külön mind2 (telefon, fülhallgató) elég jó de együtt már nem. Pl. a gyári fülest használva nem valami hangos. Dobozhangja van, és a basszus az nem üt, hanem kong. De ha másik fülest dugok rá azt tisztán szól és hangosan, a mélyek is jók. Ha meg S3-ba dugom a gyári fülesét akkor rohadt jól szól. Hangosabb mint a sony fülesem és max hangerőn sem torzít. Dobozhangja az van de EQ-val ezt meglehet szüntetni. Ráadásul olyan mélyei vannak h csak lestem. (Jah azt tudni kell, hogy valamennyire értek a zenékhez meg a hangokhoz és a telefonra is olyan kernelt raktam ami felfeszeli a hangchipet a jobb teljesítmény és hangzás érdekében. Több In-ear fejhallgatóm is van, úgy hogy van viszonyítási alapom. Ha valakit érdekel csinálok hangtesztet videóval)

    W100s vs. Galaxy S3

    Nem tudja valaki, hogy saját csengőhangot hogyan lehet beállítani?
    értesítés LED jelző aktiválása csak a sima W100-ra elérhető? Vagy valaki tud már w100s-re iylet?

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák