Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz sestertius #22 üzenetére

    Nem lehet hogy valamit félrenézhettél anno?
    A gyártói oldalt nézted? Nekem sosem volt negatív tapasztalatom-e téren. A gyártói oldal a legmegbízhatóbb szerintem. Azért valljuk be őszintén elég gáz lenne úgy hirdetni hogy nem felel meg a valóságnak.
    1. Vagy rosszul hirdette a magyar forgalmazó (elírta)
    2. Vagy rosszul láthattad a gyári oldalon (lehet a max méretre gondoltál hogy az van benne)
    3. Kicserélte az eladó?
    4. A legvalószínűbb: rengetek altípusok, butított verziók léteznek, melyeket lehet hogy nem is látsz a gyártói oldalon, és csak bemásolják az eladók az adatokat, nem nézik az 1-2 betű eltérést, ahol kijöhetnek ezek a feltevések.
    Ez olyan mint a monitorok. 24-es monitorokkal szemezek, most cserélem a 931C-m, és a gyártói oldalon talán harmad annyi van fenn mint amiket találni. Még egyes típusokból is 1 betű eltéréssel van 5ms és 2 ms, többi ugyanaz. Szóval lehet ez a házaknál is.

    Na mind1, nem tudom, de ha megnézed a Thermaltake Level 10GT gyártói oldalát akkor ott is láthatsz optional, azaz nem gyári ventilátort, hanem ami még befér.
    Csak elől van benne 20mm-es vastagságú. Egyébként minek is nagyobb? Egy 200-asnak már van akkora légszállítása szerintem hogy ott már akkora eltérés nem lehet egy 20-as vagy egy 30-as vastagságban.
    Én egyedül a hátsó 14-est kicsinyleném, de végül is a Sopranoban csak 12-es van, az is elég méretes alapjában véve. Szerintem ezen a Level 10-en már nagyon túlméretezettek a dolgok, kicsit túlozva is, de tetszik és ez a lényeg. Egyedül a full plexi oldalt hiányolom. Szeretem látni mi van belül... Én már csak ilyen maradi vagyok. Számomra nem volt olcsó (lehet másnak apró) a konfigom, és tetszik is.

    Nagyon bejön benne hogy mindenhol van filter, rengeteget szenvedek a porral, gyakorlatilag mindig cipelem a házat egybe és kompresszorral fújatom ki (ventilátorok lefogva). Viszont sejtem hogy ezért zöröghet a ház ventim (hátsó), mivel levegővel kitolni a port, valószínűleg bekerülhet a csapágyrészbe lassacskán egy kis kosz ami csak gyűlik, onnan már ki nem jön :S. Mind1, elmegy, végül is csak 5 éves...

    Forever Thermaltake!

    joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Új hozzászólás Aktív témák