Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kozi71

    senior tag

    válasz 19sracz82 #16977 üzenetére

    Én úgy csináltam, hogy elöbb a kohó alatt farkassá változtattak. Kicsit mászkáltam farkasként. Majd elmentem a kiszabaditott vámpír bigéhez akivel megharapdáltattam a nyakam. Farkasság rögtön ugrott és jött a vérszívóság. De ez meg zavart a folytonos napérzékenységes dumcsival, meg képernyő vibrálással. Így visszamentem a kohós bandához, és ott Alea nőci akinek a vérét vették farkas formában, és átváltoztattak általa na az hókusz pokuszolt valamit rajtam, és rögtön újra farkas lettem. Nem csinált semmi extrát csak megkért ne mozogjak, jött olyan körül ölelő kék fény mint amik az isteni áldásoknál van és annyi.
    Kodlakos bulinál meg mindenki szétszéledt, mármint a farkasok. De lehet este kell akkor benéznem a kis barlangba, ezt még megnézem.

    genndy: Jártam ott is már. De csak egy árva csontváz esik nekem aztán nem is enged beljebb a kriptába. Sehol egy ajtó vagy bejárat, csak az ő koporsója.
    De visszatérek oda is, hátha lesz valami. Két boszi fej volt nálam, de akkor szerzek egy ráadást még.

    high tech, low life

Új hozzászólás Aktív témák